Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso karacsonyunk egyutt. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso karacsonyunk egyutt. Egy kepkeretet szantam a szerelmemnek amiben gravirozva van. Kerdesem: nem korai ez meg? , illetve fiuk, ferfiak: Ti mit szolnatok ha ilyet kapnatok a parotoktol?

Figyelt kérdés
Ajándékozás
2013. dec. 27. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy mióta vagytok együtt. Oké, hogy első karácsony, de ha decemberben ismerkedtetek meg, szerintem korai.


De én nem igazán innen közelíteném meg a dolgot, nem az számít, hogy mióta vagytok együtt, hanem hogy az adott férfi mennyire igényli az ilyesmit. Az én párom nem az a fajta férfi, aki kiteszi a barátnőjéről készült képet az ágya mellé és azt gondolom, a férfiak nagy része nem ilyen.

2013. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen..meg nem adtam oda az ajandekot, es lehet kicsit elhamarkodottan valasztottam ezt, igy elsore annyira megtetszett ez a z otlet, oktober ota vagyunk egyutt es ez ilyen szerelem eslo latasra, tudom, hogy orulni fog neki, de ha nem teszi ki vagy kinos neki, akkor meg rosszul ereznem magam..
2013. dec. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!