Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mennyire tartjátok igaznak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mennyire tartjátok igaznak?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy inkább mi a véleményetek erről?


2013. dec. 28. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!Tapasztalatból mondom.
2013. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Altalanodsagba igaz ..
2013. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ostobán viselkedik, az nem okos, nem igaz?
2013. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:

az első részével igen

a másodikkal nem, mert okos nem csak az lehet, aki tanul

okos lehet az is, aki él és tapasztal, csak azt mondjuk én az okos mellett még bölcsnek is gondolnám

2013. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tufom, mennyire vagyok okos, de rám sajnos nagyjából igaz :/
2013. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos igen, tapasztaltam már :(

22/F

2013. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első felével nem értek egyet, mert számomra egy kicsit ellentmondásos, amit ott írnak. Aki a tökéletességre törekszik, az miért ragaszkodna a rosszhoz, azaz a tökéletlenhez? Ez a butaság és az önbecsülés hiányának a jele, nem az intelligenciáé. A második felében már lehet igazság, de akkor sem feltétlen igaz minden okos nőre.


L/19

2013. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!