Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatta velem ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatta velem ezt? Vagy ennyire megunhatott?

Figyelt kérdés
20 éves sráccal randizgattunk kb.2 hétig mindennap beszéltük és flörtöltünk minden jol ment a talikon is semmi baj nem volt jol elbeszélgettünk, viszont tegnap késett a talirol illetve utána megmondta smsbe hogy ő nem akar semmit tőlem közli velem. Nem értem ugyanis mert olyan mintha egy perc alatt kicserélték volna őt mert nem mutatta a 2 hét alatt is a kedvembe járt mindig aranyos megértő volt most pedig kiadta az utam..mi lehetett a baj?kérdeztem de nem adott választ. vagy az hogy megmondtam neki a véleményem arrol amit csinált és nem tetszett? mert volt rá példa illetve mindig kerestem
2013. dec. 28. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami durvább dolog miatt kiábrándulhatott. Lehet mondtál magadról valami olyat vagy ítélkeztél valami olyan dolog felett ami neki nem tetszett.
2013. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Összejött az "A" terv, elvetette a "B"-t.
2013. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is voltam hasonlo helyzetben, es a mai napig nem tudom biztosra, hogy mi valtozott benne...de az teny, hogy mindig oszinten elmondtam a velemenyem, pl hogy lehetne magabiztosabb... Es valoszinuleg a kritika nem tetszett neki, nagyjabol ezzel egyidoben valtozott meg. Sajnaltam, de nem erdemes tul sokat foglalkozni veluk. Ugyis jon majd valaki, akivel teljesen egy hullamhosszon vagytok es fel sem merul hasonlo problema :) Fel a fejjel <3
2013. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) köszönöm utolsó igazán jol esett!! <3
2013. dec. 28. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!