Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hallgat olyan sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hallgat olyan sok lány rockot?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy több lány hallgat rockot mint a fiúk.

2013. dec. 28. 18:51
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Mi a baj a nu metallal? Én szeretem.
2013. dec. 28. 19:09
 22/39 anonim ***** válasza:
Mert tetszik nekik? Amúgy,jó ízlésük van!:)
2013. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Örülj neki! A legjobb műfajt szeretni is kell.
2013. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen szerelmesedtem bele a metalba. Életemben mikor először hallottam Nightwisht akkor tudtam, hogy mi az ami hiányzott a zenéből... a zene maga.

Én szeretem, hogy ez a zene lát hangszert!

És egy igazi metal, rock zene egyben útmutató is az életben, igazi biblia arról, hogyan legyünk, hűek, igazak, hogyan találjuk meg az utunkat.

A másik kedvenc műfajom a történetmesélés: sárkányokról, lovagokról, királylányokról, hősökről.

Ez a második pont amiért szeretem a rock és metál zenét: java nem a szerelemről és a dugásról szól. Micsoda felüdülés!


Bár azt nem vettem észre, hogy sok lány hallgatna rockot.

2013. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg, olyat mondok, amire lélekben sose fogsz tudni felkészülni.

Minden bizonnyal azért hallgatunk rockot, mert szeretjük ezt a műfajt. Hihetetlen, ugye? :-)

Valamint nem mindenki néz ki gyászhuszárként, aki rockot hallgat.

14/L

2013. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Költőnő? ***** válasza:
100%

attól h vkin nem látszik....

kinőttem már a feketét feketével korszakomból :)

2013. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2013. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
16/f
2013. dec. 28. 19:23
 29/39 anonim ***** válasza:

Szerintem olyanok, akik rockot hallgatnak, nincsenek többen, legfeljebb azok, akik rockos gitáros popzenét hallgatnak. De az nem rock, csak divatos popzene, ami kicsit keményebb, mint Shakira például.

Sőt, régen a csajok Frank Zappa és King Crimson koncerteken rángatták magukat, én ezt manapság nem tudnám elképzelni. :D


Valahogy úgy, mint a vámpírrajongók. Ezek a Twilightos, Vámpírnaplós figurák nem vámpírok, csak divatos tiniideálok, de egyik sem egy Drakula gróf.

2013. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

mert megoldás minden problémámra! kitölti az életemet,és kizökkent a szürke hétköznapokból.

egyszerüen ez a legmegfelelőbb müfaj,amely hangot ad a bennem rejlő érzelmeknek.

2013. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!