Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hallgat olyan sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hallgat olyan sok lány rockot?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy több lány hallgat rockot mint a fiúk.

2013. dec. 28. 18:51
1 2 3 4
 31/39 Nem mondod :D ***** válasza:
Én azért hallgatok rockot, mert szeretem a jó minőségű zenét. Egyáltalán nem jönnek be nekem az ilyen divatb.z. számok, amikre rángatózni kell, mint akinek epilepsziás rohama van...azt meghagyom a minden szót w-vel író partyr.b.knek :D
2013. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Én hallgatok rockot is, meg mást is. Tetszik, szeretem, ez van. És pont nem érdekel az sem, ha valakinek netán nem tetszik. :)
2013. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Én ug RAP-et hallgatok. Sajnálatomra viszont a rockerek nagyon utálják a rappereket, pedig a két műfaj nem is áll messze egymástól. Minden zene zene amíg nem pop! :D
2013. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Én meg rapet is,rockot is,metalt is hallgatok!:)Meg még ami épp megfog.A Goa sem egy rossz zenei műfaj!:)Zeneileg befogad a tudatom mindent,kivéve a mostani fos "zenéket".
2013. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Költőnő? ***** válasza:

utolsó hozzászóló tök érdekes, amit írtál...

korábban sosem hittem volna, h pl "kemény" zenét szeretőként tudnám pl szeretni a goát... valahogy nagyon távolinak tűnt.

Bizonyos vadhajtásait nem szeretem most sem. Viszont meglepő, h a goások között hány Ex/jelenlegi metálos van pl

2013. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Divatbol...ha megnezed, a 80%-uk csak kamuzik hogy egyenisegnek tunjenek, nalunk a sulib van kb 3 srac hosszu hajjal, a tobbi meg szart hallgat, a lanyoknal viszont egybol tobb az aki rockerkent oltozik meg ilyenk de ha megkerdezed oket akkor kisujjbol nyomjak neked a legujabb nyalas szamokat...utolso kettonek, peldaul aki metalt hallgat mondjuk ektomorf vagy valami az siman hallgathat pl rhapsody-t, vas apocalypticat is, mindketto jo
2013. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Én inkább metalt halllgatok,mint Children of Bodom,Finntroll,Korpiklaani,Ensiferum,Tyr,Trollfest,Dalriada,Amon Amarth,Bathory,Dimmu Borgir,Gorgoroth,Slipknot,de emellett hallgatok hardcore-t,horrorcore-t,violin-dupstep-et,pop-ot,elektronikus zenét...ergo mindent,kivéve a rapet.Azt gyűlölöm,nem vagyok hajlandó egy rap számot meghallgatni,elég a rap metal :D Oszt' 13/L vagyok :) A környezetemben szinte egy lány sem hallgat ilyet,az osztályomból össz. 2 rajtam kívül...de az egyik meg csak Black Veil Brides-ot képes meghallatni,amit én meg nem :D
2013. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

Hát azért nem mindegy az se, hogy Paramore-t vagy Panterát hallgat. Én olyan sok lányt láttam már, aki kemény rokkernek hiszi magát attól, hogy Paramore-t, Fall Out Boy-t meg Pretty Recklesst hallgat, de mindenki pont ugyanezeket, és ez már olyan unalmas. Ezeket néha én is hallgatom, de már kezdem unni a sok "rokkercsajt".

De amúgy én is hallgatok rockot, metált, és lány vagyok, de szeretek mást is... Meg a nu metalt is, ami egyébként már a kétezres évek elejétől nem divatos, csak úgy szólok. :D

2013. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Na, jó sokan összegyűltünk :D Akkor tartok egy kis közvélemény-kutatást:

Akelát, ossiant, Kalapácsot... stb hallgat valaki csajok közül?

2013. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!