Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam bűnösnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam bűnösnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác aki tetszik, de nem vagyunk együtt meg semmi!

Még köszönő viszonyba is aligha vagyunk!

Kaptam egy nap egy SMS-t a haverjától, hogy találkozni akar velem ő! Kicsit furcsállottam de elmentem! A házuk előtt találkoztunk, emeletes! Felhívott, ez még furább volt de felmentem... Már a liftbe nekem esett és elkezdett csókolgatni! Végül mikor felmentünk hozzá megtörtént! Magam sem tudom, hogy!

Az a srác aki tetszik nem tudja, és nem is fogja megtudni! De mégis úgy érzem magam mintha megcsaltam volna, pedig nem vagyunk együtt és.... még barátok se vagyunk mégis bánt a dolog! Miért?


2013. dec. 28. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy fogadásból tette?:)
2013. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Frepi voook ***** válasza:
1# Ott a pont
2013. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Nagyon rendes srác! Volt időm megismerni, mert ez a dolog már régebben történt....és nagyon nagyon aranyos!:) Már 2 hónapja olyan szépeket mond nekem meg minden, és én is gondoltam rá, hogy fogadás és rákérdeztem azt, mondta, hogy nem az! És be is bizonyította szóval 100% hogy nem!:))
2013. dec. 28. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Feljössz hozzám?
2013. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
hát nem nehéz Veled...
2013. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy kamukérdés vagy elérted a moha értelmi szintjét.
2013. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én csak lehűlök azon, hogy a fiatalok milyen könnyen odaadják magukat másoknak. Fura ez a világ.
2013. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
attól függ.. kialakulóban van a kapcsolat, vagy úgy tetszik,hogy ő nem is tud róla? azért érzed magad bűnösnek,mert belül érzed,hogy nem szép dolgot tettél,ha a srác meg közben úgy gondolja,hogy csak vele "foglalkozol" most.
2013. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt se tudod hány éves vagyok kezdjük ott!

Köszönöm #8 első értelmes válasz!:)

2013. dec. 28. 21:16
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
hát azért a sztori meg a megfogalmazás sok mindenre enged következtetni
2013. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!