Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell bűnösnek éreznem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell bűnösnek éreznem magam az agresszív szüleimmel szemben, hogy hanyagolom őket és csak a páromnak élek boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 31/F a párom 33/N. Egy boldog kapcsolatban élek. Próbálnak a szüleim feszültséget kelteni a kapcsolatunkban és összeveszíteni bennünket, hogy engem a szülők visszarántsanak magukhoz, hogy újra tudjanak terrorizálni. Tőlük az utóbbi időben csak szidásokat és sértegetéseket kaptam. Anyám alkoholista mindig telefonon próbál minket elérni, de a számát betettük hívásszűrőbe, de a faterét és a hugomét is és a vezetékes számukat is. Apám egy agresszív ember akit ha felbosszantanak vagy ha nem tetszik neki valami, képes autózni azért 300 km-t, hogy engem összeverjen. Ha csak a kapun belép az már magánlaksértés ugye? Nekem meg nem kötelességem kimenni hozzá és akár én is elhajthatom a kva @nyj@b@. A páromnál lakom és ott nyugodtan élek.
2013. jún. 11. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt akik bűnösnek nevezhetőek, azok csak a szüleid.


Egyébként igen, magánlaksértés, ha hívatlanul bejön.

2013. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:
mindenben igazad van. Ha belép a kapun már ráhívhatod a rendőröket. Szóba nem kell vele állnod és nehogy emiatt bűnösnek érezd magad. De a legegyszerűbb, ha telefonon közlöd, hogy ne keressenek, ne hívjanak és, ha megpróbálnak bármivel is ártani neked, akkor rendőrségi ügy lesz belőle. Szülőkre is lehet távoltartási végzést kérni.
2013. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól csinálod.
2013. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!