Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az is melegségnek számít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az is melegségnek számít ha egyszeri alkalommal kíváncsiságból ki szeretném próbálni egy fiúval?

Figyelt kérdés

A lányokhoz vonzódom el se tudnék képezli olyat h egy fiú legyen a párom.


16/f


2013. dec. 28. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát
2013. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
En azt tudom neked tanacsolni hogy probald ki egy fiuval de ne az elsovel aki szembejon az utcan hanem erdemesebb lenne egy olyannal akiben megbizol es tudod hogy ha azt mondod hogy eleg akkor abbahagyja. Szerintem egy-ket alkalomtol meg nem meleg valaki. De ha mar a lanyok seggei helyett inkabb a fiuket nezed akkor az mar minimum biszexualitas :)
2014. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
igen annak számít, én lány vagyok és hányingert kapok a gondolattól is hogy egy másik lánnyal csináljam, ettől függetlenül ha rájössz hogy tényleg meleg vagy lehetünk barátnők :DD
2014. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha kipróbálod és izgat,akkor meleg vagy vagy bi.

Ez olyan dolog,hogy sokan szívesen kipróbálnák a bungee jumping-ot,de miután kipróbálják vagy bejön nekik vagy nem.

Én meleg vagyok,attól,hogy szexelek egyet egy lánnyal és másra gondolok közben még nem leszek heteró,csak egy meleg,aki kipróbálta lánnyal.Ennyi.

2014. márc. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha a lányokra ugyanilyen esetben csak pajzàn vigyorral legyintetek egyet, hogy "az normális, tombolnak a hormonok", akkor most sem kéne másképp tennetek. Hallottatok a Kinsey-skáláról? A legtöbb embert az 1es számmal lehetne leírni az alapján (tehát majdnem mindenkiben - NEM csak a nőkben - mutatkozik egy kis érdeklődés a saját neme iránt), más kérdés, hogy a normák a hajlamok elnyomására kéyszerítik őket. Kérdező, egy enyhe biszex-színezeted biztos van, de attól qlehetsz te még sokkal inkább hetero, mint meleg.
2014. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hallottunk. ettől még bi.
2014. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!