Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek milyen az ideális nő?

Figyelt kérdés
Külsőt és belsőt is írjatok!

2013. dec. 29. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
több száz ilyen kérdés van.Használd a keresőt.
2013. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nappaliban meccspartner, konyhában szakácsnő,a hállóban meg k.va,de csak az én ku.vám.
2013. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rég rossz, ha a részleteken (=amit le lehet írni) múlik az egész.


Ideális nő? Nem lehet leírni, max körülírni:

Külső: Az összkép nekem tetsző legyen. A részletek lényegtelenek, az összkép kell bejöjjön, ez persze millió variánst jelent.

Belső: Jól kijöjjünk és a hibáink, különbözőségeink is megférjenek egymás mellett.

2013. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég nehéz meghatározni az ideált. Sok minden közrejátszik, mikor azt mondod, hogy neked tetszik egy nő. De semmiféleképpen nem meghatározott dolgok alapján hozol döntést. Sok szinten megy végbe ez a folyamat, tudatalatti, tudatos, ösztönös és szellemi, intuíció szinten. Bár egyénfüggő is.


Azért van pár dolog, aminek muszáj megfelelnie, hogy felkeltse a figyelmemet.

Legyen nálam alacsonyabb, vagy velem egymagas. Tetszen nekem az arca, ez a legfontosabb. Ha szépnek találom az arcát, akkor tök mindegy, hogy vannak-e dombok-völgyek. Legyen igényes magára, értem én ezalatt, hogy ne szakadt ruhákba járkáljon, legyen ápolt. Ha nem sminkeli magát, az még egy plusz pont, én nem szeretem ezeket a dolgokat. Akárcsak a tetkót, piercinget, de még a fülbevaló hiánya is előny nálam. Nagyon szeretem a hosszú hajú nőket. Így belegondolva szinte mindig beléjük voltam szerelmes.

Belsőleg az a legfontosabb, hogy egy hullámhosszon tudjak vele lenni. Ezt legtöbbször már látásból kilehet szűrni, pontosabban érzi az ember, hogyha rokonszenves neki valaki, hasonló a személyiségük. Lehessen vele bolondozni, legyen örök gyerek, még egy plusz pont. Nem kell, hogy művelt legyen, csak ne legyen ostoba és közönséges, előítéletes, meg aki szívesen megy a McDonaldsba. Lojalitás, felelősségtudat, alázat, egymás tisztelése és támogatása, inspirálása. Még egy dolog, hogy a saját önérzete az embernek ne legyen fontosabb soha, mint a másik - ezt konkrétan a veszekedésekre értem. Kb így képzelem, akivel letudnék élni egy életet boldogan.

2013. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Kb. naponta van egy ilyen kérdés. Az ideális nő van olyan intelligens, hogy képes használni a körülötte lévő erőforrásokat, és nem viselkedik komplett idiótaként. Másrészt nem hívja a férfiakat "pasik"nak, mert most nem egy tinimagazint böngészik az öribarinőkkel.
2013. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem régebben fontos volt a külső, de már egyre inkább eltekintek előle, tekintettel eddigi rossz élményeimre.

A külső alapján nem a szexiség számít, hanem fontosabb a természetes és szelídebb. szépség. A hajszín, mellméret mindegy.

Belső alapján a lány legyen okos, lehessen vele mindenről dumcsizni, humoros, belevaló és felszabadult, meg jólelkű és szeretetteljes is.

2013. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

külső: nem részletezem de szép szeme legyen a többi meg tök átlag az se zavar


Belső:nem baxogat minden xarért, nem sértődik meg minden xarért, ez már így is nagy elvárás nem folytatom

2013. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pér ***** válasza:
59%

Az ezer éves vicc jut eszembe.


Mik az ideális nő paraméterei?

80 centi magas, kockafejű, elálló fülű fülű.

Miért?

Mert állva szopik, fejére lehet tenni a sört és bele lehet hamuzni a fülébe.

2013. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!