Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontok el a társkeresőkön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
95%-ban nem kapok válasz a nőktől. 1-2 válasz van, de ők végül nem is tetszenek, csak a profilképük előnyös. Mit ronthatok el? Mit kellene változtatnom, hogy legalább 1-2 mondatot tudjak a lányokkal váltani?
2013. okt. 26. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Újjá kell születned, jóképű, magabiztos, izmos férfiként, aki gazdag.
2013. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fizetős a válasz. Sok társkeresőn fizetős a válaszküldés.. vagy akár a profilkép megnézés, vagy minden...


de ha nem ez a gond akkor az, hogy a nők a csodálatos álompasit várják, semmi többet.. ne társkeresőn keresgélj, oda a tökéletest mennek keresni,és sose az ír természetesen...

más oldalakon nézelődj és barátkozz :) aztán kialakul majd valami..

2013. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A férfiak nagyrésze ugyanúgy nem kap válaszokat, törődj bele.
2013. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem fizetős ez a része. Kiküldtem vagy 50 levelet, de 3 válasznál nem kaptam többet.


Milyen oldalakra gondolsz? Én már próbáltam mindent.

2013. okt. 26. 17:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Küldd ki az összes nőnek, az már komoly választék. 5%? az 100.000 regisztrált nőnél már 5000 potenciális nő!


Amúgy akkor kezd el a dagadt, gyerekkel a nyakán maradt, devizahiteles, munkanélküli 50-en túli versenyzőkkel. Mint falat kenyér, úgy fogsz nekik kelleni!

2013. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kiküldtem 400levelet, kaptam kb 10 választ.
2013. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! A válaszhoz egy jó levél, a nőnek tetsző paraméterek és sok-sok szerencse kell.


Próbálkozz, nem lehetetlen feladat, de kitartás kell hozzá!

2013. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is aki egy kicsit is jól nézett ki ezt írta vissza: Ne haragudj, nem téged kereslesk."
2013. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül.


LÁNYOK! Áruljátok már el, hogy mit vártok el, hogy legalább válaszra méltassatok?

2013. okt. 26. 17:59
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Már leírtam neked mit várnak el:

jóképű, magabiztos, izmos férfit, aki gazdag(egyeseknél a nagy farok is alap)

2013. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!