Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú barátom, akit már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú barátom, akit már lassan több mint 10 éve ismerek, és napi szinten beszélünk. Többet akar? (a többi a kérdés alatt)

Figyelt kérdés

Minden nap beszélünk szinte,és nagyon sokat hülyülünk,nagyon sok mindenben hasonlítunk,számíthatok rá,bízhatok benne..

és mindennapi POÉN?!-ok közé tartozik az,hogy

"mikor dugunk?" és néha érzem ,hogy nála ez nem mindig poén..

Ha nem vonzódna hozzám,akkor nem beszélnénk napi szinten,nem bízna bennem,és nem keresné állandóan a tekintetem,és nem féltékenykedne.. vagy nem?

viszont néha meg kb le sem szar... :s

ajjj..nem értem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

segítsetek fiúk, miért csináljátok ezt ?:D

L/18


2013. okt. 5. 21:11
 1/5 Intoxcation ***** válasza:
Egyszerűen jófej. Van egy lány ismerősöm, akivel napi szinten beszélek, nagyjából olyan, mintha a testvérem lenne (16F vagyok), mégsem akarunk egymástól semmi komolyat. Az ilyennel nagyon rá lehet cseszni, viszont próba-cseresznye, hátha beválik neked.
2013. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből dugás lesz -.- :'D
2013. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez az,nem tudom mi tévő legyek..

mert nagyon nagyon szeretem.. barátként.

Néha viszont mikor kettesben vagyunk vannak OLYAN pillanatok.. amik olyan jók.. :) amiből akár több is lehetne..

Csak az a baj,h körülöttem levő emberekben tudok olvasni.. DE BENNEM NEM. NEM MEGY.

nagyon sokat jelent nekem,és nem akarom őt elveszíteni..

Makacs.. nagyon :D mint én..

és besértődik,féltékenykedik néha..

néha viszont kvára nem törődik avval hogy mi van velem..

Egyszer közelekedik,egyszer közömbös..egyszer meg olyan távol van tőlem mint Makó Jeruzsálemtől..:D

viszont tudom h sokat jelentek neki,én vagyok a legjobb barátja (lányként).. csak nem tudom h az ő fejében VALAHA fordult-e már elő több..

és hogy a poénkodás nála,az mindig csak poénkodás-e..

2013. okt. 5. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdésedre választ itt nem fogsz kapni.Te ismered 10 éve.4-5 mondatból meg nem lehet leszűrni semmi biztosat.
2013. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
többet akart.. együtt voltunk fél évet :D most pedig maradunk abarátsági szinten
2014. júl. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!