Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most ilyenkor normális? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most ilyenkor normális? 14/L

Figyelt kérdés
Az volt hogy szerelmes voltam egy fiúba aki kicsit idősebb volt mint én, 18 éves. Találkoztunk volna, de előtte elmondtam apumnak a fiút hogy szerelmes vagyok belé, és ő is belém, viszont apum nem enged miket találkozni. Vagyis de, de csak barátként, mondta hogy fiatal vagyok még ehhez, nem engedi hogy ilyen idős barátom legyen. Ez a történet, de most az történt hogy félek szerelmes lenni. Konkrétan félek az érzéstől... félek még arra a fiúra is gondolni, félek szerelmesnek lenni. Még úgyis ha csak pl. sztárba vagyok szerelmes..Ez most normális? Vagy nem?

2013. dec. 29. 19:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat (:
2013. dec. 29. 21:47
 12/15 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanez van velem is:D úgy érzem beleszerettem a 18 éves nagyon jó barátomba csak az a baj hogy messze lakik..szüleim nem tudnak róla de szerintem úgysincs esély rá hogy összejöjjünk:/

14/l

2013. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2014. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem mi értelme van eltiltani egy gyereket a szerelemtől és a pasizásból.Bár nem vagyok szülő,de nekem pl 14 évesen volt nálam 5 évvel idősebb barátom és teljesen jól megvoltunk,nem erőltetett semmit,nem akart elsietni semmit teljesen jól megértettük egymást.Szóval szerintem ez nem a kórtól függ,hanem hogy mennyire vagy érett.Talán ha leülnél apukáddal megbeszélni és elmondanád neki,hogy megbízhat benned nem fogsz hülyeséget csinálni,esetleg a fiút is bemutathatnád akkor talán engedné.:)
2014. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hogy mondtad el?
2014. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!