Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ő hogy gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abii95 kérdése:

Szerintetek ő hogy gondolja? (Kiegészítés lent)

Figyelt kérdés
Egy hete voltam egy buliban, ahol már az első 10 percben találkoztam egy sráccal... Táncoltunk, dumáltunk, egyáltalán nem volt rámenős de csókolóztunk is. Volt nyelves csók, rengeteg szájra puszi, csókolta a nyakam és nagyon gyengéd volt. Egy darabig elkísért, majd elváltak útjaink, ő is hazament, egyáltalán nem akart egy éjszakára lekapni. Olyan volt aznap este mintha már egy jó ideje együtt lennénk és mintha egy párt alkotnánk. Elkérte a számom és azóta írogatunk egymásnak. Megbeszéltük hogy együtt szilveszterezünk, de nem tudom hogy most hogyan viszonyuljak hozzá. Nagyon tetszik, de nem tudom hogy most mint egy barát jön majd értem vagy mint a "párom". Szerintetek ő hogy látja ezt?

2013. dec. 29. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvan nektek egymás száma, az istenért, hát BESZÉLJETEK!!!
2013. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj semmit sürgetni,ismerd ki az illetőt,aztán majd alakul.
2013. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké ez megvan, szoktunk beszélni, nem ezzel van a gond, de beszélni a haverommal is szoktam telefonon... Most kérdezzem meg tőle hogy ő hogy gondolja? Ezt nem is lehet megkérdezni :D "Figyelj csak! Most akkor a barátnőd vagyok vagy nem?" :))
2013. dec. 29. 20:01
 4/4 anonim válasza:

Nyugi :) amugy ha talalkoztok akkor kiderul:) majd meglarod h h koszon es h miket mond. .. hagyd h eloszor o kezdemenyezzen:) utana te meg csinald majd azt amit o is csinalt :) aaztan meg majd jon a tobbi (:

En drukkolok nektek , sok sikert ! (:

2013. dec. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!