Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi lehet a valószínűsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet a valószínűsége h terhes vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal mindketten szűzek voltunk és 12-én szeretkeztünk és a megszakításos módszerrel. Mivel mindketten tapasztalatlanok voltunk ezért csak később derült ki, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni.

Segítsetek légyszi! Az előző menzim 14nappal ezelőtt volt. Lehetek terhes?

Mindketten 18 évesek vagyunk

18/L


2013. febr. 17. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a tapasztalatlanság nem mentség az internet világában


18 évesek vagytok basszus, nem lehetett volna google-ba beírni és nem utána sopánkodni?


mivel nem védekeztetek, lehetsz terhes, pont jó időben voltatok együtt hozzá

a pasid is szűz és tapasztalatlan..még a tapasztaltaknak is nehéz időben kivenni, hát még annak aki először jár punciban..esélyes, hogy nem is az előváladéktól leszel terhes


javaslom két hét múlva teszt

és utánaolvasni a dolgoknak...és védekezni!!! a megszakításos nem védekezés!!!

2013. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elég nagy esélyed van rá, mert éppen a peteéréskor voltatok együtt. Másrészt a megszakitás NEM védekezés. Sürgösen vegyél egy tesztet két héttel az aktus után, és reménykedj, hogy nem lettél terhes.
2013. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Lehetsz. És annak ellenére, hogy a 21. száadban élünk és mindenhonnan azt hallani, hogy mennyire fontos a védekezés óvszerrel, vagy tablettával ilyen okosan elintéztétek... Egyedül azért nem kívánom, hogy terhes legyél, mert enélkül is van elég hülye a földön.

18/L

2013. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Normális szexuális együttlétnél kb. 20% a teherbeesés valószínűsége, de pontos statisztikák tudtommal nincsenek, úgyhogy ennél pontosabb választ nem tudok adni neked. Viszont ez szerintem elég nagy kockázat, úgyhogy nem ártana elmélyülni a fogamzásgátlási módszerek megismerésében.
2013. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hány napos a ciklusod?
2013. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Most már tudom utánna kellett volna nézni és védekezni. Nagy hülyeség volt a részünkről.

2013. febr. 17. 14:56
 7/14 Dorky ***** válasza:

utána derült ki, hogy az elöváladéktól is lehet terhes vki...gratulálok. Nagyon felkészültek voltatok! Talán elötte kellett volna kérdezösködni a szexröl, nem utána...

Persze, hogy elmenj egy esemêny utáni tablettáért (mert ilyen is van) ha már ilyen körültekintöen kufircoltok, arra már nincs ész.

Baromi ideges lehetsz ha itt égeted magad, ahelyett, h 300 ftért vennél egy tesztet!!!!!!

Vagy nem 18 vagy, vagy inkább ne irtad volna oda...

2013. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

megszakitásos módszer csak tapasztalt pároknak!!


én 20 éve igy védekezem, ezt ésszel kell csinálni és nem tapasztalatlan első együttlétkor, és megfelelő partnerrel

2013. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#5/7 29-31
2013. febr. 17. 15:01
 10/14 anonim ***** válasza:
15-től-20-ig van tűszőrepedésed, igy talán van rá esély, hogy megúsztad, de tesztet vegyél mindenképpen hamarosan, és legközelebb nincs ilyen módszer, vagy használd a naptárat felül belinkeltem!
2013. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!