Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki sztorik?

Figyelt kérdés
Mondanátok izgató ciki sztorikat

2013. dec. 30. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM.
2013. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
A csaj éppen seggbe öklözött és szaros lett a keze. Ciki volt.
2013. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
A zene az jó.
2013. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik délután olyan hangulatom volt és úgy döntöttem meglepem a barátom.Teleszórtam az ágyat virágszirmokkal és meztelenül,beolajozva vártam rá.A barátom hazaért,bejött a szobába,rám nézet....és kiment:)
2013. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszélgetős házibuli-szerűségnek vége, mindenki hazament. Vőlegényemmel egymásnak estünk, és jobbhíján a rozoga asztalon folytattuk. (Nem konyhaasztal, a szobájában volt egy ősrégi darab, azon voltak a tálcák, poharak.) Sajnos arra nem számítottunk, hogy az asztal lába megadja magát, és borultunk mind a ketten. Ha nem lett volna elég, hogy 2 hétig kék-zöld foltokkal voltunk tele, a szülei berontottak, hogy kire szakadt rá a polc, ki sérült meg. 2 éve történt, nem tudom kinek volt kínosabb.


Nem izgató, de ciki.

2013. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rányitni a szüleidre. Nem tudni kinek a rosszabb. Ők izgultak te meg azért izgulsz mi lesz ezután veled.
2013. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ciki volt, mikor épp az egyik környékünkön lakónkra mosolyogtam rá olyan "szexin" féloldalasan (Ő kocsiban ült én a járdán mentem) és pont Őt néztem és nekimentem egy kukának ami felborult, belőle ki elém minden én meg bele.. -.-" na ez cikii volt:D


de igazán ciki az volt, amikor haverommal otthon a medence mellé feküdtünk ki, h én napozzak, Ő meg h fürödjön, erre sütött a nap, és bekentük egymást, és poénkodtunk, h olyan szexuálisan csináljuk, és amikor végeztük vettem észre, h a szomszéd 73 éves néni mindent látott.. na ez űber cikii voltxDDDDDDd :P :D

2013. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

megkaptam a villanyszámlát és hiába várja a szolgáltató nem fizetek


az eleje izgató a vége ciki volt

2013. dec. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!