Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Hallgatnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Hallgatnom kéne rá, vagy megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem , el is tudnék vele többet képzelni és én is tetszem neki , többet akar tőlem az biztos nem még nem tudom hogy mit. Viszont a legjobb barátom (aki fiú) nagyon próbál lebeszélni róla. Megbízok benne és általában szoktam is rá hallgatni , de most nem tudom mennyire van igaza. Azt mondja hogy csak meg akar kapni a gyerek , én nem érdeklem , hogy a dumájával elszédít és csak azt akarja elérni hogy megszeressen hogy lefektethessen. Tudom hogy a barátom jót akar nekem , bár van bennem egy kis olyan érzés is hogy nem akarja hogy járjak akárkivel is (maximum olyanokkal akiknek nem is tetszek , legalábbis mindig olyanokat hoz fel példának akiről tudja hogy úgysem lenne semmi). Nem vagyok biztos benne hogy mi lenne a jó. Ti kinek hinnétek , mit tennétek?
2013. dec. 30. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Most vagy féltékeny. Vagy igaza van.


Basszus, ezt így nehéz eldönteni, hogy egyiküket sem ismerjük!

2013. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valszeg féltékeny. fiú-lány barátság nem létezik. jóreggelt kívánok.
2013. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mindig figyelmeztettem a lánybarátaimat, hogy baj lesz... sose hallgattak rám, aztán később meg sírtak a vállamon.
2013. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
féltékeny
2013. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!