Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lenne értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme megpróbálnom vele komolyabban?

Figyelt kérdés

Ezzel a sráccal már hónapok óta kerülgetjük egymást; csoporttársam, de csak pár hónapja vagyunk jóban. Azóta minden órán mellém ül, sokat beszélgetünk, minden este órákon át facebook-ozunk (mindig ő ír), az utóbbi hetekben sms-eket is ír sokszor, együtt tanulunk órák után, néha találkozunk csak úgy beszélgetni, sétálgatni kettesben.

Elég gyakran csókolózunk ilyenkor, végig megölel, puszilgat, nagyon aranyos...

De nem merek vele kapcsolatba kezdeni. Ő az a tipikus leghelyesebb srác, sportol is, emellett ő az egyik legokosabb az évfolyamon (talán a legokosabb is), mindenki imádja... bevallom vannak azért előítéleteim ezzel a típussal kapcsolatban, bármennyire is nem szép dolog ez.

Mit gondoltok, lenne értelme? Vagy nektek milyen tapasztalatotok van ilyen téren?

21L


2013. márc. 31. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne próbálni,legalább is ha a srác bejön. :)
2013. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem is próbáld meg :))
2013. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ti már jártok akkor, nem? :)
2013. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most lefordítom a kérdésedet:


A legmenőbb srác az egyetemről iszonyatosan bejön és én is neki, minden téren kijövünk, már csókolóztunk is, de nekem muszáj valami problémát gyártanom, csak hogy itt gyakorin henceghessek vele.

2013. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne is foglalkozz az utolsóval, mindenütt vannak ilyen trollok, akik nem tudják elviselni, hogy mások nem úgy gondolkodnak, mint ők. A kérdésedhez: szerintem próbálkozz, legyél egy kicsit önző, vedd fel a "ez nekem is kijár!" hozzáállást. DE ne légy naív, és ne bujj vele rögtön ágyba! Kitartást!
2013. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát alapból már hónapok óta ismerkedünk így, és a szex szóba se került igazán, nem hiszem, hogy ezek után bármikor is egyből leteperne. Csak ő már szeretné, ha kimondanánk ténylegesen, hogy járunk... igazából a gyakorlatban már tényleg olyan, mintha együtt lennénk, sokszor vagyok a barátaival is, kb mindenki úgy tekint rám, mintha már járnánk, de mégis félek ezt így kimondani (tudom, hogy ettől semmi se változna, de mégis).

Korábban azt hittem, hogy rendben van az önbizalmam... hát, egy fenét! :D

2013. márc. 31. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó szerintem mondjátok ki nyugodtan, hiszen már tényleg együtt vagytok :) Ne félj!
2013. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!