Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak az intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak az intelligens nők "jönnek be"?

Figyelt kérdés

Pedig nem is vagyok olyan helyzetben, hogy nagyon "válogathatnék".


Mit lenne célszerű tenni?


2013. dec. 30. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz olyan helyzetben lenned. Mert igényes vagy. Ahogy én is. Nincs ezzel semmi baj.
2013. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit, csak szenvedni. Üdv a klubban!
2013. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ostoba nő kiábrándító.
2013. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Van intelligens nő?:O :D
2013. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de nekem is fontos az intelligencia.

Kifejetem bővebben.

Vannak férfiak akikről érzem, hogy úgy verhetném át ahogy akarom. Nem érzem azt, hogy képes lenne átlátni az apró kis játszmáimon, amik ugyan nem direktek, de arra akarok utalni, szóval, hogy: tudjon velem bánni. Fékezni a hülyeségemet.

Lehet te is ugyanezt keresed egy nőben, hogy ne legyen manipulálható, határozott legyen, jó emberismerete. Mert a tudás hatalom. A hatalom pedig vonzó. Vonzó az, ha valaki tud higgadt maradni, amikor például mindenki megőrül, vagy uralja a helyzetet. Ez belső erőre utal. És ez is vonzó.

2013. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez mért baj? nekem meg mindig az intelligens és művelt pasik tetszettek.
2013. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nem mondod :D ***** válasza:
100%
én is intelligens fiút keresek :D
2013. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!