Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb fiú azt irja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú azt irja meg mondja, hogy a kedves, szerény, intelligens, szép lányok jönnek be neki. de ha körülnézel, akkor a legtöbb esetben plázás, cigiző, káromkodós, viháncolós, feltűnő viselkedésű lányokkal vannak körülvéve. Miért van így?

Figyelt kérdés
kort is irjatok kérlek!
2009. ápr. 17. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert azok a lányok magamutogatók és nyilván azokat látod, azok vannak szem előtt, akik mutogatják magukat.
2009. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt az is igaz, amit az első válaszadó írt, másrészt az olyan fiúkat veszik körül a "magamutogató" lányok, akiknek csak az általad leírt külsőségekre van igényük. A normális srácok nem minden esetben népszerűek, és igen, legtöbb esetben ők azok, akik a szerény, intelligens lányok társaságát keresik.

18/L

2009. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem mindig van igy.. baratnőnek, marmint komolya kapcs. ra nem hiszem h bevállalnák azokat a lanyokat.
2009. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerű , nem azok a fiúk válaszoltak neked. Am ha jobban megnézed csak azok a fiúk veszik magukat körül iylen lányokkal akik " a vagányok és nagynak képzelik magukat" ... én nekem speciel 1 db iylen típusú ismerősöm sincs.
2009. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja igen 20F... lemaradt előző voltam ... ja és hozzátenném h nem is akarok iylen ismerőst sokat/egyáltalán nem.
2009. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
ez általánosítás, ugye te is tudod. Csak a szerény srácok, meg lányok nem látszanak annyira a közösségekben, lehet kicsit suták is, önértékelésük alacsony, ezért vannak párkapcsolati problémájuk.
2009. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De amugy igen tényleg igy van sok mindenki mondja nekem nem kell plázacica mi abba a jó meg hogy jahm talán arra kéne de még arra sem és akkor késöbb meg mivan megy az ember a párjával vagy barátokkal és akkor a városba jön egy szöke stbb...bazi nagy mellekkel és mindenki őt csodálja a pláza közepén de ugy,mitha még egyik sem látott volna nőt:D 17/L
2009. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,az én barátaim mindig megfordulnak a miniszoknyás,vihogós csajok után,de azt mondják attól még,hogy szépek még nem okosak.Az egyik legjobb barátom egy ilyen csajjal kezdett(a srác bejött a csajnak,mert magas,izmos,barna hosszabb haja,barna szeme van,jah meg kis szakálla)és 1hónap után a csaj szakított vele,mert talált mást,3 hétig vigasztaltam.A saját bőrén tapasztalta meg milyenek ezek a csajok. 17/L
2009. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!