Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a barátom fantáziálgatásait (más nőkről)?

Figyelt kérdés

Tudom a legtöbb férfi (sok nő is) csinálja és úgymond "normális" dolog, de én képtelen vagyok elfogadni. Nem mondok semmit a barátomnak, nem akarok hisztizni, de belül nagyon zavar és nagyon rosszul érzem magam emiatt. Hogyan tudnám ezt elfogadni? Én tényleg mindent megteszek, hogy jól nézzek ki, de ilyenkor az van bennem, hogy tuti más nő jobban bejön neki, mert róluk képzeleg.

Mielőtt valaki megjegyzi, én is látom, ha valaki jóképű vagy helyes, de itt nálam megáll a dolog és a barátomon kívül nem jut eszembe "úgy" senki. Én ilyen vagyok egyszerűen...


2013. dec. 30. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a gondolatrendőrségnél! Honnan tudod, hogy mire GONDOL?
2013. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ezt magadban kell elfogadnod. Nincs rágyógyszer.

Ha bízol benne és hiszed h szeret érzed h szeret akkor ez nem okozna gondot...

2013. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy neki "úgy" is eszébe jutnak azok a nők?

Ha elmondta? Nem lehet, hogy ő is csak megnézi őket, mint te egy-egy férfit?

2013. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Pedig hisztizel.
2013. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább örülj hogy csak gondol rájuk, de amúgy ezt te honnan tudod? ha nem tudsz a gondolattal megbékélni, akkor inkább ne is gondolj rá
2013. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt, hogy mondta. Pl. valamelyik színésznőről miután közösen néztünk filmet.
2013. dec. 30. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy ügye tudod,hogy beteges amit csinálsz?
2013. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!