Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég ocsmány vagyok. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ocsmány vagyok. Hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Nem nyafogni akarok,tényleg érdekel.

17 éves fiú vagyok,és kb. úgy nézek ki mint egy vakond és Frankenstein keveréke,csak kicsit rondábban.

Sportos vagyok,kedves,udvarias,van némi eszem is,hobbijaim,de ez senkit sem érdekel.Önbizalmam nincs,visszahúzódó vagyok.Utáálom magam.


Tetszik egy lány akit mindenki csak átlagosnak mond,de nekem ő a legszebb.Természetesen ő is csak azt nézi hogy helyes legyen a fiú arca..


Na de hogy legyen önbizalmam? Van így bármi esélyem a boldogságra vagy maradnak a fizetős barátnők?

17/F


2013. szept. 17. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj.Ha tényleg olyan ronda lennék lehetnél celeb.

Akkor bukni fognak rád a nők.

2013. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem a külső a fontos. El nem hiszem, hogy ilyenek a mai korombeliek.Egyszerűen szörnyű!

Ne törődj más véleményével. Megtalálod majd azt a lányt, aki úgy szeret, ahogy vagy:)

Ezt sose felejtsd el.

14/L

2013. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy bedőlj az utolsónak. Propaganda.
2013. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Ez szépen hangzik de ezért senkit sem lehet hibáztatni.

Te se kezdesz olyannal kapcsolatba aki nem vonz..

2013. szept. 17. 19:41
 5/8 anonim válasza:
Hát haver. Legyél sikeres és legyen nagy a pofád. Tudom ez még 17évesen elég szívás, de azért van olyan fiatalon is meg lehet oldani. Ha látják, hogy azért van lóvéd, magabiztos vagy, és elég arrogáns akkor müködni fog. Messze nem lesznek olyan esélyeid mint a helyes srácoknak, de azért lesz bőven.
2013. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
imidzsváltás?
2013. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 14 éves kislány csak a szokásos kamuszöveget löki, ne hallgass rá. Én is ronda vagyok, magam sem értem h tudtam egy szép lánnyal smárolni a nyáron. Ja igen, megvan, hát ő rondának hiszi magát...
2013. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ronda vagyok... Ezért nem volt még soha barátnőm.... 17/F
2014. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!