Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen tulajdonságok bosszantanak egy lányban?

Figyelt kérdés

Ha nagyszájú, nagyképű, csúnyán beszél, de ugyanakkor aranyos, szeretnivaló, szép, egyedi, különleges akkor szóba jöhet?

Ezenkívül még érdekelne, hogy mik az idegesítő szokások, tulajdonságok.



2013. dec. 31. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene a leírtak alapján
2013. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
főnyeremény.
2013. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kendrazoltan ***** válasza:

A folyamatos, indokolatlan káromkodás, a hiszti, továbbá az, ha egyáltalán nem érti a következetes, ok-okozati összefüggések levezetésére irányuló érvelést (pl: ellenkező vélemények megvitatása esetén ha részükről előbb elfogy az észérv, akkor jön a hiszti, tehát a normális vitát felváltja a veszekedés...)


Fontos megemlíteni, hogy számomra a vita = 2 vagy több ember nyugodt hangvételű, érvelésből és ellenérvelésből álló beszélgetése ellenkező véleményekről

2013. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hiszti a legrosszabb, plusz még ne legyen érzéketlen, bunkó, buta/ostoba, lekezelő és primitív.

A nagyszájúság nem rossz de én személy szerint jobban szeretem, ha visszafogott, szolid, a nagyképűség egyértelműen negatív, a csúnya beszéd elmegy bizonyos határokon belül. De ne az legyen minden második szava, hogy b+ meg fa_z, stb...

Ha néha 1-2 becsúszik az nem vészes.

2013. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1, amikor a saját önérzete fontosabb, mint a másik, még ha ő is tudja, hogy abszolút nincs igaza az adott dologban. ennél undorítóbbat nehezen tudok mondani.


2, amikor 'hazahordja a munkát' (folyton arról beszél a szabadidőnkben) és csak a negatívról beszél hogy neki milyen rossz. maga a hozzáállás se tetszik és az se, hogy ilyenekkel trakálja egymást két ember.

2013. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még várom őket.

Egyébként a leírásban rólam lenne szó:)

Azért is tettem fel a kérdést, mert az tűnt fel, hogy egy idő után sok vagyok a körülöttem levőknek.

2013. dec. 31. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:

a féltékenység gusztustalan.

aminagyon idegesít még ha kiforgatják a szavaimat ,vagy amikor valami teljesen egyszerû dolgot túlbonyolítanak.

2014. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!