Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs egy igaz fiú (/férfi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs egy igaz fiú (/férfi) barátom se, folyamatosan vissza kell utasítanom, barátságot senki se akar tőlem, csak és kizárólag párkapcsolatot. Elegem van ebből. Hogy tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Tizenéves lány vagyok, és van egy fél éves kapcsolatom, ami nagyon rendben van, nagyon szeretem a páromat(-tőlem egy évvel idősebb fiú), és ő is engem.

Minden egoistaság nélkül írom magamról, hogy nem vagyok ronda, [átlagosan] szép vagyok, sokan dicsérnek. A barátom sem ronda, nagyon édes, nagyon szeretem őt. Viszont kicsit irigy vagyok rá, amiért neki "van egy legjobb barátnője"(csak barátok, a lányt én is ismerem, egyikük sem akar a másiktól semmit, ez 100),akivel mindent megoszthat,megbeszélhet(rajtam kívül ugye). De nekem ez nincs meg sajnos. Ahogy észrevettem, bennem a fiúk csak az ideális barátnő jelöltet látják, ezért nincs is fiú barátom a páromon kívül, és a sok elutasítás miatt eltávolodnak tőlem. És ez olyan rossz.

Nem az a tipikus átlagos kamasz-tini lány vagyok, nem is állítom magam érett nőnek, de nem is vagyok gyerekes! Inkább kicsit visszahúzódóbb, szolidabb vagyok a lány társaimnál (lehet ezért nem megy könnyen ez a "fiúkkal való haverkodás",mert nehezen nyílok meg) . De én is szeretnék egy "pontot" az életemben, a szerelmemen kívül, akire számíthatok, egy tényleg igaz barátságot.

Mit tegyek az ellen, hogy a fiúk ne csak "járni akarjanak velem"?

Várom válaszaitokat, előre is köszönöm a segítséget!

Bocsánat a zavaros fogalmazásért, nem tudtam, hogy ezt konkrétan hogyan is írjam le. :D



2013. dec. 31. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

"Tizenéves lány vagyok"

Idáig olvastam...

2013. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én végigolvastam. :) Barátságot nem lehet létrehozni, az vagy kialakul, vagy nem. Szerintem ne erőltesd.
2013. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: köszönöm a hasznos választ,nagyon sokat segítettél:D
2013. dec. 31. 11:50
 4/13 anonim válasza:
100%
Nekem már 3 éve van ilyen fiú barátom és tényleg elmondhattam neki mindent sőt mindent tud rólam .De a barátom most vesszem észre hogy többet érez irántam mind barátság és mivel ez az érzelem nálam nem kölcsönös ő azt mondta hogy utál . Szóval én azt mondom nem jó hogy van egy fiú barátod mert végén úgy is többet fog érezni
2013. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasik nem szeretnek lelki szemetesláda szerepet betölteni.
2013. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elozo válaszolo nagy voltál xd amugy a kérdést igy lehetne jol megfogalmazni:Hol találhatok lelkiszemetesládát?
2013. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, de nem is kell. Ha jó a kapcsolatod, akkor mi szükség van fiú barátra? Nem örülnék, ha a párom ilyesmin törné a fejét.
2014. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok esetben azért nem valósul(hat) meg, mert a férfiak úgy gondolják, hogy minél inkább megismerik a nő belső énjét, a gondolkodását - és ezek után sem riadnak vissza a nőtől -, annál jobban megkedvelik DE MÁR MINT NŐT ELSŐSORBAN ÉS NEM CSAK EMBERT.


Nekem van egy haverom akinek van ilyen "tutijó" barátnője, akivel mindent megosztanak egymásról, de soha nem volt több köztük. A srác úgy kezeli a lányt, mint a testvérét. (EZ RITKA PÉLDA SZERINTEM)


Amúgy mindenki vágyik a szeretetre, főleg manapság. Ha van valami, ami az egyik félben megfogja a másikat, akkor már elindul egy érzelmi kötődés, aminek udvarlás lesz a vége.

2014. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A férfiak barátsága nagyon szép és értékes dolog. Egyfajta atavisztikus kötődés, az ősember egymásra utaltságából fakad. Amikor a férfiak mammutra, vagy hasonló játékszerekre vadásztak, bizony nagyon is jól tudták, hogy kire számíthatnak a bajban. A nők nem tartoztak ezek közé, rájuk tehát csakis potenciális párjukként tekintettek. Ezt a berögződést nagyon nehéz lekűzdeni, és csak keveseknek sikerül. Többmyire azoknak, akik amúgy boldog párkapcsolatbban élnek.
2014. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok.. kb az egyetlen hím a korosztályomból aki hajlandó velem normálisan beszélni és nem úgy mint egy csajhoz akit "meg akar hódítani" -azaz nem játssza meg magát, őszinte- egy meleg srác.. Pedig sokkal jobban igényelném a fiúk társaságát barátilag..
2014. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!