Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs egy igaz fiú (/férfi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs egy igaz fiú (/férfi) barátom se, folyamatosan vissza kell utasítanom, barátságot senki se akar tőlem, csak és kizárólag párkapcsolatot. Elegem van ebből. Hogy tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Tizenéves lány vagyok, és van egy fél éves kapcsolatom, ami nagyon rendben van, nagyon szeretem a páromat(-tőlem egy évvel idősebb fiú), és ő is engem.

Minden egoistaság nélkül írom magamról, hogy nem vagyok ronda, [átlagosan] szép vagyok, sokan dicsérnek. A barátom sem ronda, nagyon édes, nagyon szeretem őt. Viszont kicsit irigy vagyok rá, amiért neki "van egy legjobb barátnője"(csak barátok, a lányt én is ismerem, egyikük sem akar a másiktól semmit, ez 100),akivel mindent megoszthat,megbeszélhet(rajtam kívül ugye). De nekem ez nincs meg sajnos. Ahogy észrevettem, bennem a fiúk csak az ideális barátnő jelöltet látják, ezért nincs is fiú barátom a páromon kívül, és a sok elutasítás miatt eltávolodnak tőlem. És ez olyan rossz.

Nem az a tipikus átlagos kamasz-tini lány vagyok, nem is állítom magam érett nőnek, de nem is vagyok gyerekes! Inkább kicsit visszahúzódóbb, szolidabb vagyok a lány társaimnál (lehet ezért nem megy könnyen ez a "fiúkkal való haverkodás",mert nehezen nyílok meg) . De én is szeretnék egy "pontot" az életemben, a szerelmemen kívül, akire számíthatok, egy tényleg igaz barátságot.

Mit tegyek az ellen, hogy a fiúk ne csak "járni akarjanak velem"?

Várom válaszaitokat, előre is köszönöm a segítséget!

Bocsánat a zavaros fogalmazásért, nem tudtam, hogy ezt konkrétan hogyan is írjam le. :D



2013. dec. 31. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen szempontból szerencsém van és én azt hiszem tudok erre válaszolni neked. Én több fiúval jártam egy osztályba, és nagyon jóba voltam velük, mégse akartak soha lefeküdni velem (vagy legalábbis nem adták a tudtomra).. 3 évig.. Már elballagtunk a mai napig tartjuk a kapcsolatot, és most sem nyomulnak meg semmi. De nekem mondjuk fiús a viselkedésem, meg olyan dolgok kötnek le amik a pasikat és ha arról volt szó, hogy sunyiba játszunk infon, akk beálltam velük need for speedezni vagy gta-zni vagy bármi.... Meg velem eltudtak hülyülni, pont úgy mint egy másik haverjukkal. Szerintem ez a kulcs..:D Pedig amúgy a külsőmre adok, meg nőies vagyok öltözködésre..:D
2014. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátnőm akibe most bele szerettem 3 év után. Előtte sose gondoltam arra, hogy több legyen köztünk, mindig csak egy ölelés volt vagy valami apróság, puszit sokáig nem is adtunk egymásnak :)
2016. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
23 vagyok...
2016. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!