Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen nőt tiszteltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen nőt tiszteltek? Milyen nőre néztek fel?

Figyelt kérdés
Lehet külső, belső tulajdonság is.
2013. dec. 31. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Aki teljesen megbizható, és stabil egyéniség.

Akihez lehet fordulni ha baj van, nem hagy cserben, konkrét véleménye van, meglátásai, és megkérdezhetem ha tanácstalan vagyok.

A kiforrott személyiség.

2013. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aki nem fekszik össze mindenkivel, aki egy kicsit is tetszik neki!
2013. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én minden nőre felnézek, ha nem viselkedik ribizli módjára vagy nem egy hülye pcsa. Nem kell ehhez semmilyen extra külső belső tulajdonság.
2013. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-asnak van igaza, ez ennyire egyszerű.
2013. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy visszafogott, erkölcsös, rendes leányzót tudnék tisztelni, aki nem sminkelni magát, nem hord kirívó öltözetet, szépen beszél, nem cigizik, nem iszik, nem drogozik és nem bulizik. Ezeket nem úgy várom el, hogy nem felelek meg ugyan úgy nekik. Persze számít, hogy "jó lelkű" legyen, szeressen segíteni másoknak és nyugodt természetű legyen, akivel jól ki lehet jönni. Azt hiszem, most pont egy ilyen lányt szemeltem ki. :)


22/F

2013. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg alapból nem értem, miért kell bárkire is felnézni. A tiszteletet ha eredeti értelmezésben gondolod, akkor ki kell érdemelni, legyen bármilyen nemű is az emberünk.


Egyenrangú partnerként kezelek mindenkit, kivéve ha a bizalmat eljátsszák.

2013. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!