Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki egy kicsit megnyugtatna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki egy kicsit megnyugtatna?

Figyelt kérdés

Nekem se fenékig tejfel az életem, de az utóbbi napokban ebben a rovatban nagyon megszaporodtak az elkeseredett magányos emberek. Nagyon sok választ írtam nekik, több privit, tanácsokkal, ötletekkel és bíztatással. Voltak pozitív válaszok is, nekik örültem, hogy segíthettem. Páran viszont öngyilkossággal fenyegetőztek. Ez eléggé elrontotta a kedvem, fájt, hogy ennyi emberen nem lehet segíteni.

De ami teljesen kikészített, hogy valaki nemrég írt egy privit az egyik válaszomra reagálva, hogy ő márpedig öngyilkos lesz!

Nem bírom ezt tovább, valaki írjon, és nyugtasson meg kicsit, hogy ugye végül senki nem lett öngyilkos!!! 22/F vagyok, de nekem is van szívem, és ez már túl sok volt, hogy nekem írnak priviben ilyeneket! :(


2013. dec. 31. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem veheted a válladra mindenki sorsát. Mindenki azt kezdd az életével, amit akar, ebbe neked semmi beleszólásod, mégha rosszul is esik.
2013. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nyugi!
2013. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az csak egy csicska önfényező feltűnési viszketegségben szenvedő barom volt

Aki öngyilkos akar lenni az nem híreszteli.Az csendben megoldja.

2013. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy jó érzés segíteni másoknak, de ne hagyd, hogy lehúzzanak. Inkább most hanyagold a negatív embereket, és ne vedd magadra mások problémáit. Beszélgess inspiráló, ösztönző, pozitív emberekkel!
2013. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak ezzel fenyegetőzik, az esetek többségében nem teszi meg. Vagy ha igen, hagyja, hogy megmentsék.
2013. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ő döntése.
2013. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Csak nyugalom!

Aki tényleg öngyilkos akar lenni, sosem kürtöli világgá, 1 üzeneten kívül többet nem szokta hagyni, de általában annyit sem.

Mindenkinek vannak rossz meg jó napjaim, nekem 90%ba rossz, de hát ez van, próbálom a maradék 10%-l kitölteni.

2013. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nyugodj meg, csak figyelemfelkeltés volt a részükről. De ha meg is teszi valamelyik az nem a te problémád lesz, próbáltál segíteni, ez is valami.
2013. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát tegnap is írta az egyik gyerek hogy ma megöli magát, részletesen leírta, engem is kicsit sokkolt a kérdése. Csak már törölték. Szerintem kamuznak. És ha nem is, akkor se a te hibád lenne.:)
2013. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire "gyenge" az idegzeted, akkor inkább ne segíts az embereknek, mert csak magadnak ártasz! Ne vedd ennyire magadra az emberek gondjait, mert depressziós leszel bele! Akik általában a legjobban dobálóznak az "Öngyi leszek!" mondatokkal azok féltik legjobban az életüket hidd el! :)
2013. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!