Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a párom kicsit számítógépfüggő?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5 éve vagyunk együtt a párommal, mindketten a huszas éveink elején. A párom anno - bár kocka még éppen nem volt - elég sokat játszott számítógépes játékokon (Wow, lol és társai), még akkor is, amikor náluk voltam.


Mivel engem ez kifejezetten irritált, sokszori figyelmeztetés után végre leszokott róla, már otthon sem nagyon játszott, de az utóbbi 3-4 hónapban ismét rászokott ezekre a régi játékokra. Azt mondja, hogy neki ez a "kikapcsolódás" a munka után, számomra viszont abszolút kiábrándító a gondolat, hogy felnőtt ember létére semmi mást nem csinál otthon egész nap, minthogy a gép előtt tesped. Sőt, újabban már akkor is lenyom 1-2 kört, ha hozzájuk megyek, amiben az a legrosszabb, hogy természetesen tiszta idegbeteg lesz, ha kikap....


Nem tudom, hogy mit tehetnék. A kapcsolatunkkal egyébként semmi baj, érzem hogy nagyon szeret, és még csaknem is az zavar, hogy játszik néha egyet, hanem az, hogy jóformán semmi mást nem csinál. Ez már nem normális, de hiába kérem, hogy legalább kicsit játsszon kevesebbet, nem érti...


2013. dec. 26. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Otthagyhatnád, jobb lenne neki nélküled.
2013. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az én párom elég elismert helyen van a LoL-ban, és ezt nem felvágásnak mondom, csak azért, mert elég sokat játszik vele, és fontos is neki.

Ennek ellenére ő nem mutat ilyen függőségi tüneteket.. ha kikap, le se sz*rja, mert nem dől össze ettől a világ, és ami még sokkal fontosabb: NEM JÁTSZIK, HA OTT VAGYOK.


Ha a párod nem tudja éreztetni veled, hogy fontosabb vagy, mint ez a függősége, akkor dobd ki, mert nem fog megváltozni. Én láttam már házasságot tönkremenni azért, mert a feleség egyik pillanatról a másikra ilyen játékfüggő lett.

19/L

2013. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne arra utasítsd mit nem csinálhat hanem csináljatok közös programokat, séta, nyáron kirándulás, tv-zés, társas, szex, akármi.
2013. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg hagyd élni az életét úgy, ahogy ő szeretné. Gondolom ő sem mondja meg neked, hogy te mit csinálj / ne csinálj szabadidődben. Ha az én barátnőm szólna bele ilyenekbe, meg sem hallanám, de hála az égnek nálunk ilyen probléma nincs, tény, hogy én nem is játszom már. Azon gondolkozz el, hogy az anyja akarsz lenni vagy a barátnője? Ha annyira nem felel meg ez az egész, keress mást, mert nem fogod tudni megváltoztatni, ebben biztos vagyok.
2013. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Engem is állandóan baszogatott az exem, mert játszom... Ő ide ült 40 percet fb-zni, én játszottam 1 órát, és akkor már én gyerekes vagyok, ő nem :D Én nem foglalkozom vele, elhanyagolom, de ő nem hanyagol el engem miközben like-olgatja a pasik hozzászólásait a képei alatt...

Istenem... Sok dilis csaj azt hiszi, hogy ha a napi 8 óra szabadidőmből 2-3mat játékra + netezésre fordítok, akkor már nekem nincs életem, egy fanatikus játékfüggő vagyok.

2013. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha napi két órát gépezne, az engem sem zavarna, de a párom az utóbbi időben konkrétan MINDEN szabadidejét a játékra fordítja. Már ott tartunk, hogy ha hívom, sosem veszi fel, mert akkor nem tud odafigyelni...
2013. dec. 26. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Az viszont már kicsit tényleg ciki. De 2-3 óráért szerintem csak egy dilis pi(cs)a hisztizik... (már bocs a kifejezésért)
2013. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Már csak a második vagy nála, ez van....

Én se hiszem, hogy megváltozna, legalábbis a te kedvedért már biztosan nem.

2013. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez a legnagyobb baromság hogy van egy hobbija jelen esetben ez,megtiltod neki,vagy szólsz neki hagyja abba,egyébként ha jól kijöttök egymással ez miért probléma?!Szólsz neki hogy a játékot úgy intézze hogy mikor ott leszel náluk akkor veled foglalkozzon és probléma megoldva,te mikor battyogsz hazafele akkor majd újra neki fog játszani és kész,akkor meg téged nem zavar.Az mennyivel lenne jobb ha minden nap a kocsmában ülne a haverokkal inna,esetleg csajozna,flörtölgetne valami lányokkal az mennyivel lenne jobb?!Arra egyből igent mondanál mert teljesen általános dolog a kocsmázás,hát te tudod...De ha ottvagy nála és akkor nem ül a géphez akkor miért zavar ez?!Igen én is utálok kikapni mert játékot akkor élvezed igazán ha szenvedély-el játszol beleéléssel és teljes mértékben leköt amit csinálsz.
2013. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott rohadjon meg! :D
2013. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!