Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit ducibb lányok! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit ducibb lányok! El mertek járni bulizni és pasizni szórakozóhelyre? Nem érzitek kellemetlenül magatokat az alakotok miatt?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, nem kövér, de nem is annyira vékony. Ha elhívnak bulizni sokszor lemondom, mert csúnyának tartom magam, arra gondolok minden csaj milyen jól nézhet ki és jobb ha én nem mutatkozom köztük. Közben meg nagyon szeretnék menni és fiúkkal táncolni, ismerkedni. De semmi önbizalmam. Szeretnék csinosan öltözni, de félek csak hülyét csinálok magamból egy nőies szerelésben. Most meg itt a szilveszter és megint nem fogok merni elmenni. Ti jól tudjátok magatokat érezni ilyen szórakozóhelyeken fiúk társaságában?

2013. dec. 29. 17:01
 1/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik amit a tükörben látsz, változtass rajta. A sporttal elérheted a kívánt alakot és önbizalmat is ad.

Attól, hogy ide jössz és felteszel egy ilyen kérdést, még nem fogod jobban érezni magad.

Irány mozogni!

2013. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szija :) én vékony lány vagyok és sokat járok bulizni hát van olyan buli ahol csak ilyen "dögös" csajok vannak és van olyan is ahol több duci/csúnyácska lány van attól függ milyen bulit fogsz ki a pasik állatlába a jó csajokra nyomulnak meg minden velem is megesett már ilyen hogy ducibb barátnőmmel mentem bulizni és elég hamar haza ment mert nem érezte jól magát mert csak ő volt ott aki nem ilyen szupermodell testalkatú ha ilyen bulit csípsz ki akkor annyi a szilveszterednek:/ de én szerintem nem az a lényeg hogy hogy nézel ki hanem hogy érezd jól magad pl. én mos 13 szilveszteri buliba kaptam meghívást mégis a barátnőmell leszek kettesben <3 de ha te bulizni szeretnél menny el bárhova és ne érdekeljen mások hogy néznek ki és hát a nőies ruháról annyit hogy minden buliba majdnem mindenkin olyan ruha van ami nagyon kivágott megy ilyenek és ha a lábaid is picit hurkásak rövid ruhát se vegyél inkább vissza fogottabb ruha legyen rajtad mert nagyon sok ilyen hájkilógós balesettett láttam úgyhogy óvatosan evvel.DE szerintem egy duci lány is sorakozhat jól ;) ha meg nem vagy megelégedve avval hogy nem vehetsz fel ilyesmi ruhákat meg hogy nem jönnek oda bepróbálkozni a fiúk akkor az maradjon amit az első mondott :)
2013. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én sem vagyok se dagadt, se vékony, de azért van rajtam mit szeretni..

én simán elmegyek.. magammal foglalkozok illetve azokkal akikkel megyek.. aztán hogy ki mit gondol az nem érdekel.. nem nézem hogy huu milyen vékony az a lány.. vagy jaaj h táncol az a csaj..

2013. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én sem szeretek elmenni, de mégis megyek mert soha nem lehet tudni :))
2013. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!