Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az érzelmek időhöz kötődnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmek időhöz kötődnek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, majdnem 4 évig volt együtt egy pasival, előtte is világos volt, hogy érez felém valamit, csak lebeszélték rólam.


Most szétmentek, kerül, átnéz rajtam, ha megszólítom zavarba jön. Lehetséges hogy érez még valamit?


Küldtem a szülinapjára is SMS-t és örült neki, utána beszéltünk is.



2013. dec. 31. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy érezne bármi különösebbet.
2013. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy érez, másképp nem jönne zavarba! Biztos élőben nehezebben nyílik meg előtted, mint ha írna. sms, chat stb. Amúgy hogy kell-e idő az érzelmekhez, ez minden embernél más, valakinél egyből kialakul, valakinél csak évek múltán.
2013. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az attól függ.

ha keményen megdugod,azzal felülírhatod az érzelmeket,mert az ösztönök erősebbek az érzelmeknél.

2013. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs, hallottál már arról, hogy a férfi kezdeményezhet?


Tedd meg, és akkor kiderül egy idő után, hogy veled szemben lányos zavart érez-e, vagy hívatlan vendégként jön tőled zavarba.

2013. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha sikerül vele beszéltem, akkor ez a feszültség feloldódik de érezhetően ég a levegő, ha állunk a buszon egymás mellett.


Egyébként ez a dolog már halott, csak kíváncsi voltam mit érez. Nem tudom kezdeményezni egy nő felé, akit befolyásolhatnak a barátai. Ő akkor választott én elfogadtam. Az hogy rosszul vagy sem, az nem az én gondom, hanem az öve, ha ő ezért bűntudatot érez, akkor neki kell ezt megbeszélnie velem, ha nem én megleszek nélküle is, 4 évig is megvoltam, ha nem is valami jó állapotban, de élek.

2013. dec. 31. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ő választott én elfogadtam"

lefordítva-

ő kontrollt gyakorolt és én alávetettem magam.


ilyen hozzáállással ne is reménykedj semmiben sem béta.

2013. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkoriban azt hittem, hogy ő az álmaim nője, mert hát, érezhetően nagyon jól megvoltunk.


Ha valami bajom volt, elég volt csak a közelében lenni.


Vagy volt olyan, hogy ok nélkül tudat alatt hozzáértem, mert akartam. Ő akkor 100%-ig elhitette velem, hogy ez az érzés kölcsönös, mégis mással jött össze.


Mikor szülinapja volt, azért küldtem neki SMS-t hátha érzi, hogy nem haragszom. Beszéltem utána vele, akkor se éreztem különösebben, hogy lesz ennek folytatása, méghozzá azért, mert zárt érzelmű lány.


Voltak jelek arra, hogy szeretne puszit stb., de magában az a tudat, hogy egyetlen egy flört nem ütötte el a száját, vagy inkább már szabadulni akart tőlem, negatív volt.


Pontosabban ezt ezzel a mondatával értettem:


" mikor érek még haza... " - olyan, mintha nem szeretett volna velem beszélgetni, ezért akar hazamenni.

2013. dec. 31. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:

amíg nem te irányítod a cselekedeteidet,a tetteket,hanem azt várod,hogy ő irányítson,addig az összes nővel így fogsz járni.

ne sodródj,ne várj a csókjára,hanem vedd el azt amit akarsz,tartsd meg a kontrollt.

ezt a meghallgatja a gondjaimat meg azonnal felejtsd el.

nő előtt ne pitsogjál,sőt senki előtt se,szokj le a bu-ziskodásról.

2013. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egész más az, ha egy nőt akarsz megszerezni, mintha tudod azt, hogy valaki szeret és te is őt, és haragszol rá.


Szívesen küzdök valakiért, de nem olyanért, aki visszaél vele.

2013. dec. 31. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!