Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes valaki így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes valaki így viselkedni érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

Régebben jártam ezzel a sráccal, a kapcsolatnak vége lett, mert állítása szerint megszűnt, amitől izgalmas voltam számára. Eltelt egy kis idő, és úgy alakult, hogy alkalmi szexkapcsolatba mentem bele vele. (Igen, tudom, hogy nem egy bölcs dolog, de nem ez a lényeg.)

Mikor átmegyek hozzá, direkt olyan ételeket csinál, amikről tudja, hogy ízleni fognak, vagy olyat rendel. Minden nap beszélgetünk, ha én nem teszem, ő keres. Ha bulizni megy, hazafele ír nekem egy smst, vagy felhív. Ha szomorú vagyok, minden erejével azon van, hogy felvidítson. Ha nála alszom, folyton bújik, ölelget, marasztal, hogy maradjak még. Filmezős estéket szervez, és közben szintén végig bújik hozzám, meg figyeli, hogy tetszik-e nekem, amit nézünk. Búcsúzásnál csókkal köszön (nyilvánosan), és a kezemet fogja.

Hogy tud valaki csípőből így viselkedni anélkül, hogy érezne bármit is...? Ez csak számomra felfoghatatlan?

Huszonévesek vagyunk mindketten, ha ez számít valamit.


2013. jan. 27. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak nem mondja ki.
2013. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
...de érez valamit?
2013. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ne próbáld megfejteni a férfiakat, hidd el nekem feleslege. Ha jót akarsz magadnak akkor szerintem ülj le vele és beszéljétek meg egymással hogy hányadán álltok!
2013. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mikor megkérdeztem tőle, hogy ez már komolyan nem ébreszt-e benne semmiféle érzelmet, rezzenéstelen arccal közölte, hogy nem, miközben a szemembe nézett.

Persze, nem vagyok kőből, ez "kicsit" kiborított, de egy rossz szavam se lehet rá, mert tudtam, mire vállalkozom.

2013. jan. 27. 11:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez egy valami aminek kapcsolati elemei vannak , de nem kapcsolat , ez a férfiegyed szerint . Mi a bajuk az ilyen férfiaknak én nem tudom . Nem szép dolog és nem helyes a nővel így "szórakozni" főként , ha tudja ,hogy a csaj meg szeretne kapcsolatot . Hasonló cipőben járok én is . A te eseted mióta tart ?
2013. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kb egy hónapja kezdtük még csak el ezt a dolgot. Abbahagyni nem akarom még, mert jól érzem magam, isteni a szex is, csak néha arcon csap az igazság, és az fájdalmas. Ilyenkor jól esik kicsit kiírni magamból a dolgot =)

A tied? Ha gondolod írj privátot, hogy ne itt tárgyaljuk ki =)

Megbeszélni igazából nincs mit. Tudja, én mit érzek, én pedig tudom, hogy ő nem akar kapcsolatot. Azzal is tisztában vagyok, hogy nem egy ócska r*ngyó vagyok a számára, mert azt viszont tisztán látom a szemében, hogy aggódik értem, és törődik velem. Ahhoz nem elég határozott, hogy nemet mondjon nekem, ha azt mondom, szexet akarok, mert enyhén szólva is teljesen odavan a testemért, meg a mozgásomért.

2013. jan. 27. 11:30
 7/13 anonim ***** válasza:
minek kéne ehhez érezni bármit is ?:D elég jó szórakozás.
2013. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kozel allsz hozza, fontos vagy neki es szeret. De ez csak szeretet, nem szerelem.

Voltam mar ugyanigy, igy viselkedtem, mint a srac (en no vagyok).

2013. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Érez valamit, de ez így kényelmesebb, jobb, mint egy kikényszerített kapcsolat.
2013. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a hasonló cipőben járó .


Nekem ez már hónapok óta tart , azzal hogy nekem még rosszabb a helyzetem . Nem akarja ,hogy ne legyünk "barátok" , de nem akar mindíg barátként viselkedni . Szex csak akkor van mikor kezdeményez és én belemegyek (nem szoktam mindíg ) ,inkább csak olyankor mikor azt gondolom , hogy majd mégis lesz ebből valami . Engem ez az egész tortúra nagyon megvisel és nem értem ,ha szeret mint embert , miért nem érti ,hogy gyötör a viselkedésével . Ez a helyzet annak aki többet akar nagyon nem jó .

2013. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!