Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 10-es skálán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarnolf kérdése:

Szerintetek egy 10-es skálán mennyire undorító, amikor egy lány elég keményen leissza magát?

Figyelt kérdés
Engem speciel taszítanak, amikor már nagyon beittak, elvesztik általában minden tartásukat meg ilyenek. Persze vannak kivételek.

2014. jan. 1. 14:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

6# Számítottam egy ilyen válaszra...Az is undorító amikor egy férfi issza le magát, de egy nőnél/lánynál valahogy még rosszabb és ezt nem csak én mondom, mint srác, hanem rengeteg nőtől is hallottam.


Ahhoz meg, hogy jól érezze magát valaki, nem kell s*ggrészegnek lennie. Ne érts félre, nem vetem meg az alkoholt, de nem kell túlzásba vinni. Én is egy sört meg 2-3 pohár pezsgőt ittam most szilveszterkor, józan maradtam, mégis élveztem a partit.


Csak ugyanezen a bulin volt egy lány, aki elég durván szétkapta magát, ami szerintem már ocsmány, főleg, hogy nem tudott magáról és...hmm...annyira ki volt, hogy még a himnuszról meg tűzijátékról is lemaradt.

2014. jan. 1. 14:23
 12/18 anonim ***** válasza:
9 de ugyanúgy undorító egy fiú esetében is.
2014. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan undorító ha lány ha fiú teszi ezt.Mindkét esetben 10/10-es szintű az ilyen.
2014. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Alkalomtól, rendszerességtől és a szétcsúszás mértékétől függő, hogy hány pontot kapna nálam. Ha csak véletlenül sikerül és amúgy nem szokott ilyet csinálni, nem hányja és pisálja össze magát, akkor mondjuk 3-6 pont között valahol. Ellenkező esetben a maximum ponthatár a csillagos ég... illetve a 10 :D


Amúgy vannak emberek, akik úgymond "tisztességesek" maradnak részegen is. Nem tudnak menni, kicsit nehezen megy a kommunikáció, de nem csinálnak magukból komplett idiótát és ez általában a fiúknak jobban megy, ezért is "gázabb" általában az emberek szerint, ha lány részeg.

2014. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

lánynál 10/10 nőnél 10/10

fiúnál 9/10 férfinél 8/10

szerintem

2014. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még. :)


Közben rájöttem, hogy a kérdésben megemlíthettem volna, hogy férfinál/fiúnál ugyanúgy undorító, csak én a lányokat nézem és így fiúkat/férfiakat nem veszem figyelembe.


Azzal viszont egyetértek, hogy aki tudja még részegen is kontrollálni magát, annál az embernél nem olyan gáz a dolog.

2014. jan. 1. 14:36
 17/18 anonim ***** válasza:
Dehogy mi ez a faszomság, hogy a nőket jobban felpontozzák...
2014. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100!
2014. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!