Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tényleg undoritó ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg undoritó ha egy lány igy viselkedik?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akit aznap ismertem meg ès tényleg ok nélkül ugy beszélt velem mint egy riherongyal,én kétszer szépen megkértem a többiek elött,hogy beszéljen velem normálisan,ő nem tette,felkaptam a vizet és megfogtam a gyereknek a nyakát s megmondtam,tudja már kivel beszél..A többiek szerint ez részemről lány létemre,hogy nem volt szép.... Most tényleg?
2013. júl. 13. 13:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Még egy fiúnál is alpári dolog ez.

Hirtelen haragú vagy, ezt kezelned kell, mert így semmivel sem leszel több annál, aki "csak" szóban ilyen nyomi veled.

2013. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted.
2013. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Én bíróm a formád :D Biztos vagyok benne hogy nagyon csajos vagy de tipikusan az a fajta akinek ha beszól egy srác és nem tudja hogy hol a helye elkapja a fas zát gatyán keresztül és csavar rajta egyet :D Könyörgöm maradj ilyen és soha ne változz meg :)
2013. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, először is jó kemény csaj vagy:D Legalább tudni fogja, hogy nem érdemes veled szórakozni, mellesleg ha tényleg nagy népművészeti cserépedény volt akkor meg is érdemelte.
2013. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

én ilyenkor le szoktam önteni őket itallal/vízzel

és nem érdekel, melyik lány szerint "csúnya" ez a viselkedés

ők kezdték és tanulják meg szépen hol a határ... hogy velem nem lehet úgy beszélni, mint az útszélivel

akkor hagyják csak, hogy velük így beszéljenek, én nem fogom

de nem is mernek utána kekeckedni velem

te csinálod jól

2013. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye fiúk, nektek egy domina kell:D
2013. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jól tetted!
2013. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Heló!


Szerintem jól tetted. A tettlegesség nehéz kérdés, de szerintem ha csak odatetted ak ezed és ne mkezdted el szabályosan folytogatni, akkor hasonló volt ,mint pár álaltnál, mikor nem megsebezve, de határozottan "ráharap" a mási knyakára, hogy az tudja, hol a helye.


Amúgy szerinte megy atalmas pofont jobban megérdemelt volna. Már ha úgy volt, ahogy mondod, hogy tényleg ok nélkül volt egy szemétláda.


A "lány létére" dolog meg ilyen estben - és sok másnál is - röejes indok.

2013. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon csúnyán beszélt veled és te meg nem megverted hanem csak "elkaptad a grabancát" akkor szerintem ez tök okés
2013. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

csak érdeklődőm, ha nem tetszett miért is beszéltél vele? észre sem kellett volna venned

amúgy ez nem undorító, csak helyreraktad N

2013. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!