Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy barátomba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy barátomba. Hanyagoljam vagy várjak, hátha elmúlik?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, beleszerettem egy barátomba. Vele érzem a legjobban magam, és miután találkozunk napokig csak rá gondolok és azt várom, hogy újra keressen. Sajnos csak hetente vagy kéthetente keres...mikor épp ráér. Én is szoktam keresni,de legutóbbi alkalmakkor én hívtam,úgyhogy most nem fogom. Nem tudom, mi legyen. Bepróbálkozott nálam, volt csók, simogatások, együttalvás, nem is egyszer, de ő sztem nem akar többet szexnél-azt viszont nem kapja meg tőlem,ha nem jövünk össze. Mikor együtt vagyunk,boldog vagyok,de az utána levő napokban depizek,hogy nincs velem és mert én többet érzek,mint ő. Mi lenne a megoldás? Ne találkozgassak vele és felejtsem el? Dehát boldog vagyok vele... Lehetséges,hogy elmúlik ez a "szerelmesvagyok" érzés és újra csak barátok leszünk?

20/L


2014. jan. 1. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
mi lenne ha elmondanád neki?
2014. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!