Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért nem veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem veszitek észre a magasabb lányokat?

Figyelt kérdés
Komolyan mindenhol, ahova csak nézek, a fiúk a kisebb, ducibb, szőke hajú lányokkal vannak.. Ennyire undorító a 174 cm és az arányos vékonyság, hosszú hullámos barna haj és a barna szem? :D 16/L

2014. jan. 1. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
173-174 cm-es lány vagyok (19 éves) de ilyen magas vagyok már vagy 16 éves korom óta. Ennek ellenére soha életemben nem volt problémám a magasságommal a fiúzást illetően. Úgyhogy, nem értem, milyen körökben mozoghatsz.
2014. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ez ízlés kérdése


2 méter magas vagyok de 160-165 magas lányok tetszenek

masszív röhögő görcsöt tudok kapni amikor fordított a helyzet


de mint mondtam ízlések és pofonok

2014. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
165centi vagyok, de gyere én elbánnék veled is kislány. :P:DDD
2014. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
190+ vagyok és mindig a pici nőknek tetszettem, pedig amióta az eszem tudom, vágyom egy 180-as lányra. vagy többre.
2014. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!