Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 6-7 éves kisgyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 6-7 éves kisgyerek rányit szex közben a szüleire, tesójára a párjával, vagy akárkire, milyen hatással lehet az a fejlődédésre?

Figyelt kérdés
Jobb ilyenkor beszélni róla szerintetek vagy ha nem kérdez semmit, inkább szó nélkül hagyni?
2014. jan. 1. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell vele beszélni, mielőtt tévhitben kezd el élni.
2014. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 The Guard ***** válasza:
Nem fog tovább nőni akkora marad egész életében
2014. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... tudod, volt idő, mondjuk a paraszti világban, ahol a lehető legtermészetesebb volt - mivel egyetlen szobában élt a család -, hogy a 6-7 éves gyerekek látták a szüleiket szexelni. (Ld. Illyés: Puszták népe, na ott nem volt szükség felvilágosításra)

Szerintem jobb beszélni róla, mert esetleg téves képzetek alakulhatnak ki a gyerekben. Persze az alapok szintjén (anyu meg apu összebújtak, mert szeretik egymást, stb.), és ha kérdez, akkor őszintén válaszolni. Csak annyit elmondani, amennyi érdekli. Én ezt tenném...

2014. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, azt esetleg el lehetne neki mondani, h senki se bántott senkit, néha "bántás"-ként látják az ilyesmit a kicsik.
2014. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én régen az unokanővéremre nyitottam rá,nem igazán értettem,hogy mit csinálnak,annyit mondtak,hogy néha nagyok is játszanak és adtak valamilyen édességet(már nem emlékszem,hogy mi volt)és ennyivel el volt intézve a dolog).

Lelkileg nem sérültem,a fejlődésemre sem volt hatással,legalább is nem ennek tudom be,hogy nem érem el a 160centit.

20L

2014. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!