Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés és szex?

Figyelt kérdés

kislányom születése után a párom egyfolytában csak a szexen járt a feje akkor viszont én nem akartam. Most második gyerekünk született meg aki 4 hónapos kb azóta 3 szor voltunk együtt amiótta megszületett. Én most pont fordítva vagyok mint anno kislányommal aki már 7 éves lesz . Most nagyon kívánom a szexet de a férjem nem . Lehet az is benne van a pakliban hogy most szoptatok és elhíztam kicsit. Kislányomat nem tudtam szoptatni és vele úgye nem is híztam meg sőt még fogytam is 2 hónap múlva. Én úgy érzem hogy azért nem akar engem mert meghíztam. Pusziért is amikor megyek hozzá nem nagyon akar adni. Régen sem volt az a pusziszkodó fajta de ha mentem pusziért adott.

Megcsalni engem sem csal meg ez tuti és tudom hogy szeret is. Ennyire számít a pasiknál ha egy nő 20 kg val több?

Enynire a külső fontos? Pedig mindig este szexeltünk eddig és direkt mindig lekapcsoltam a tv -t is hogy ne lásson.


A férfiak válaszát várom inkább ebben a kérdésben.


2014. jan. 1. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A külső is fontos, de még fontosabb, hogy a mindennapokban hogy viszonyultok egymáshoz: ezt nem tudjuk mi itt megítélni. Inkább vele beszélgess erről.
2014. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi csak találgathatunk és biztosat nem tud mondani senki.

Az lesz a legjobb, ha két értelmes, felnőtt ember módjára leültök és megbeszélitek a dolgot, elmondjátok, hogy ki mit sérelmez, hiányol, stb. és megegyeztek, megbeszélitek a dolgokat.

2014. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,mássz rá este:)
2014. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hűha. Ennek ezernyi aspektusa lehet.

A párok között a szex egy nagyon intim viszony, a megléte az intimitást erősíti, a hiánya viszont tovább gyengíti azt.

Nem ritka, hogy pl: az apás szülés során a férfiban "eltörik" valami, már nem tud ugyanolyan nőként rád nézni. Előfordulhat, hogy az intimitás hiánya miatt "leszokott" a közeledésről, kissé kiábrándult a sok visszautasítástól.

És igen, elképzelhető, hogy a tested változása is bejátszik, nem kíván úgy mint annó, nem ugyanaz a nő vagy már neki mint voltál.


Ez tipikusan az a kérdés, ami nem tippek/trükkök alkalmazása, hanem szép hosszas beszélgetés a pároddal, hogy kiderüljön miért hűlt ki az intimitás köztetek, elsősorban benne. Ezt innen meg nem mondom. Első körben vele kéne (nem keveset) beszélgetned, hogy "kibukjon" a probléma igazi oka.

NEM fogja azt mondani, hogy felszedtél 20 kilót, és egyszerűen nem kíván, mert nagyon jól tudja, hogy ez szinte merénylet az önértékelésed ellen! Ezért szépen csavarosan beszélgetve kell "kibuktatni".

És nagyon nagyon nagyon fontos, hogy tisztában legyél azzal: Nem bűn a részéről, ha erről van szó, és még véletlenül se vedd magadra. A legnehezebb az lesz, hogy el tudd viselni ezek bármelyikét, az intimitás után a bizalom már lehetőleg ne rendüljön meg, az őszinteség maradjon erény, még akkor is ha ez neked fáj. Ha kibuksz rajta garantálom, hogy többet harapófogóval sem tudsz majd kihúzni belőle. Viszont szépen kipusztul idővel a kapcsolatotok, mert a probléma még nem lesz megoldva.


Ha ezzel nem juttok előre, akkor viszont szakemberhez menjetek. Az ilyen szétesett intimitásban idő kérdése mikor jelenik meg egy harmadik személy, legyetek bölcsek, és ez a harmadik egy időben felkeresett szakember legyen! (idővel szerető lesz ugyanis)

2014. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt meg kéne beszélnetek.

20kg amúgy nem kevés, ez már nem pár kg felesleg és nem a kis elhízás kategória. A férfiak meg vizuális típusúak, fontos nekik a külső és a vonzó test. Ettől függetlenül egy normális férfi megérti, hogy van egy ilyen átmeneti időszak és nem taszít el.

Próbálj meg változtatni a külsődön, fokozatosan fogyni. Te is jobban érzed majd magad meg neki is jobban fogsz tetszeni.

2014. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen számít a külső.Azon múlik a szexuális vonzalom! És 20 kg az elég nagy túlsúly és nagyon meglátszik.

Neked se lenne sok kedved a férjedhez ha eltunyulna és hízna ugyanennyit.


Ezt nem sértőleg mondom,természetes hogy ezzel jár a szülés.Ha lement a dolog problémasabb r3sze akkor kezdj el sportolni..

2014. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Soha nem volt gondom a fogyozással , sportolni is szeretek.

Viszont amíg szoptatok addig nem tudok elkezdeni fogyozni mert elapadhat a tejem. Azt vettem észre ha kevesebbet eszem kevesebb is a tejem most 4 hónapos a fiam 6 hónapos koráig csak anyatejet szeretnék adni és utána hozzátáplálást és ha még mindig van tejem legalább 1 éves koráig szoptatni.

Megjegyzem terheség alatt híztam összesen 7kg. A szoptatás alatt híztam csak el. Egész terheség alatt volt szex még a végén is :P.

Fogok sportolni el is akarom kezdeni de nekem az most fontosabb hogy a gyerekem anyatejes legyen ne tápszeres.

A férjem pedig igazán kibirhatná ezt a 6 hónapoot még utána mértékkel elfogom kezdeni a sportot.

Pont ez az hogy nagyon is számít a pasiknál a külső .

Volt már ő is elhízva nekem pl ő macisabban tetszik nem vékonyan hogy válaszoljak az egyik válaszadónak :).

Tudom egy nőnek nem szép.

2014. jan. 1. 15:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt azért kalkuláld bele, hogy a férfi, és a nő között sok a különbség. És ember, és ember között is.

Van férfi amelyik 6 hónapot simán kibír a jobb kezével, és van amelyiknek a 2. hónap után legurul a gyógyszer, és megcsinálja gizikét a bérosztályról.

Értem én, hogy "kötelező" egyen elvárásoknak megfelelniük, de főleg annak az egyen férfi ideálnak ami a nők fejében él, de mindegyiknek más nehézséget jelent ez. (Ebben viszont a női empátia teljes hiányát látom széles körben.

Értsd: rohadtul nem érdekel titeket, hogy ennek a képnek mennyire tud/képes megfelelni, végletes el van ítélve érte, és kész. Rettentő sok nagyon értékes kapcsolatot dobtok ki apró cseprő botlások miatt. Mondok egy "eretnek" dolgot, amiért rommá leszek lepontozva. Van abszolút, és relatív "férfibűn". Ti abszolútban gondolkodtok (a férfiak is a saját fejükben kialakult női képre) nem relatívban.

X férfinél egy megcsalás lehet olyan főbűn amiért jár a szakítás, de Y egyszeri botlása még nem feltétlenül az. És ugyanez nőkre. Abszolúte ítéltek reflexből, és nem relatíve a körülményeket, az eseményeket, és a párotokat is bevéve a számításokba. Végletes döntések teszik gallyra a kapcsolatokat/házasságokat. Csak meg kéne állni, szempontot váltani, újragondolni, és mérlegelni. És menthető lenne a boldogság! Ne mondjuk azt, hogy "igazán kibírhatna 6 hónapot" csak mert ferike,béla,józsi képes volt rá, ettől még tamás nem biztos! És azért meg pláne ne, mert a női nem abszolút módon ítél, és egyezményesen vár el (kényszerít) egy dolgot, és ezt hangoztatja de facto szabályként. Az emberek, helyzetek különbözőek, ebből tessék egyéni relatív konklúziókat levonni ;) (és ez nagyon érvényes a pasikra is!) )

2014. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Számít a külső, de ez mindig is így volt és lesz is.


Amúgy meg pont szoptatáskor szoktak sokan fogyni, mert az sok energiát felhasznál.

És nem kell kevesebbet enni, de a minőségre fontos odafigyelni. Nem mindegy, hogy cukros, lisztes kajákon élsz vagy csupa zöldség, gyümölcs, sovány húsok, jó szénhidrátok stb. A kicsinek és neked is jobb. És el lehet menni sétákra is.

2014. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Félre értettél valamit , én akarom vele a szexet nagyon is. nem azt mondtam 6 hónapot bírjon ki szex nélkül. Sőt most már a kis fiúnk 4 hónapos , hanem ezt az állapotott bírja ki hogy nem vagyok most az a vékony alkat mint voltam.

Nem eszek cukros dolgokat ,egyszerűen hízos fajta vagyok.

2014. jan. 1. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!