Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscsiga2 kérdése:

Hogy felejtsek el egy csajt akit szeretek már másfél éve?

Figyelt kérdés
Másfél éve megismerkedtem egy lánnyal és beleszerettem első látásra úgy tűnt ő se közömbös felém de elcsesztem mert bemutattam a barátaimnak és az egyik rányomult és összejöttek nekem ez hátbaszúrás volt de attól még én szeretem pár hónapja szakitott vele és megint elkezdtünk találkozni moziba járni tényleg mindent megtettem most szilveszterkor kihivtam beszélni csillogott a szeme erre meg akartam csókolni erre hogy ő nem akar tőlem semmit, most mit csináljak hogy felejtsem el hisz én szeretem még mindig?

2014. jan. 2. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
de ő nem...:(
2014. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keress egy másik csajt, ne olyat, aki látszólag a nagy Ő, vagy nem kell hogy ő legyen, de felejtésre tökéletes.
2014. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem őt szereted,hanem maga az érzést. Idealizáltad ezt a lányt,mert ő került hozzád eddig a legközelebb. Ismerj meg más lányokat,és ha valóban megszeretsz valakit,hidd el,egyből rájössz,hogy összehasonlíthatatlan a két érzés. :)
2014. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!