Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akiknek van laza kombináci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek van laza kombinációjuk szexre, milyen érzés?

Figyelt kérdés
Szóval kellene valaki , de mindaz amivel egy ismerkedés meg kapcsolat jár (legalábbis ami nekem volt ) az nem hiányzik . Szóval nem tudom hogy vannak ezzel mások . Én már nem vágyok komplikációkra , de ugyanakkor lefeküdni sem tudok azzal aki nem érez irántam semmit . Sakk-matt helyzet ahogy én ehhez az egészhez hozzáálok .

2014. jan. 2. 11:23
1 2
 1/19 Zakathol ***** válasza:
Mivan?! laza kombináció?! Az mi a tőgy?
2014. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak itt problémák...
2014. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Aki nem érez irántad semmit? Gondolom azért neked is kellene valamit érezni, hogy lefeküdj az illetővel.
2014. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Whatta fakk laza kombináció????
2014. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jah hát nem vagyok egy egyszerű eset .


Akiért oda voltam azzal olyan csapni való volt a szex ,hogy csak no , és ez azért volt ,mert semmit sem érzett irántam és ennek hagot is adott , de én meg reménykedtem kitartottam , de a mód ahogy ő közeledett hozzám undoritó volt a számomra .


Aztán a fickó aki iránt nem éreztem semmit , de láttam ,hogy ő irántam igen , hát vele meg nagyon élveztem az együttléteket . És akkor romlott el a dolog mikor ő az exéről kezdett áradozni , ergo rá vágyott nem rám , innentől már csak lefele volt a lejtőn (bár itt én nagyokat hibáztam ) , na minegy .


Hm lehet ,hogy ez a szeretetqurvaság , nem tudom . Amúgy sem vagyok már a híve a felcimkézésnek , meg hogy mindent be kell aznosítani , névvel illetni .


Szerintem az a gond ,hogy az a bazi nagy csalódás és kínlódás után ,már nem akarok sérülni , jobb ha irántam éreznek ,mint én valakiiránt . Védekezőmechanizmus gondolom.


Summa summárum persze ,hogy jó lenne egy normális kapcsolat , de nem nagyon hiszek benne pillanatnyilag és nem kell már több csalódás és fájdalom , de mikor szexkapcsolatra gondolok akkor az jut az eszembe ,hogy erkölcstelennek tartják a nőt . Meg én nem csak szexre vágyon hanem azért pár programra is .

2014. jan. 2. 11:56
 6/19 A kérdező kommentje:
Én erre az oldalra kidumálni járok a különféle nyavajáimat és nem ismerkedni , csak véleményeket , tapasztalatokat várok . Szóval köszi ,de nem kell privát üzeneteket írni nekem .
2014. jan. 2. 11:59
 7/19 anonim ***** válasza:
Jó akkor dumálgasd csak. Nem tűnsz túl értelmesnek, vagyis nekem olyan kettős személyiség vagy, aki maga sem tudja mi zajlik körülötte. Most akkor meleg vagy, biszex vagy, vagy hetero vagy?
2014. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Zakathol ***** válasza:
Jó, de most mi a kérdés?
2014. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ja hát nem fejeztem ki jól magam úgy tűnik . Én egy heteró nő vagyok .


Gondoltam hátha lesznek itt olyan nők akik tudnak mondani valamit , van tapasztalatuk .


Lényegtelen , most épp nincs itt olyan aki tudna valami számomra értékelhető hozzászólást írni , van ez így , néha jó válaszok jönnek néha meg semmi .

2014. jan. 2. 12:10
 10/19 A kérdező kommentje:
A kérdés nőknek szól egy nőtől . Azt szerettem volna megtudni ,hogy akinek van szexkapcsolata azt hogyan éli meg , ha van akivel lefekszik ,de nincsenek érzelmei .
2014. jan. 2. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!