Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megfogni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megfogni egy ilyen "vándorló" pasit?

Figyelt kérdés

A barátnőm pasijának a legjobb barátja.Karácsonyi bulin ismertem meg.

Iskola és sorkatonaság után elment az országból.Állítása szerint végig járta európát 4 nyelven beszél nagyon okos és jó kiállású pasi.

De nem bír megmaradni egy helyen :/ egy csomót segített nekünk a háznál és olyan dolgokat is megjavított amihez szerelőt kellett volna hívni.Engem teljesen lenyűgözött.Jó lenne ha itthon maradna velem,értem de a barátja szerint nem bír egy helyen megmaradni,nem találja a helyét.

Majdnem 30 éves.Mit tehetnék?Kérlek segítsetek!



2014. jan. 2. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Törd el a lábát :)
2014. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ilyen életről álmodik,így nehéz elképzelni,hogy itt maradna,legfeljebb akkor állapodna meg ha családot akar,de szerintem ez nála még odébb van.
2014. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Use the Master Ball!
2014. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonlo pasi vagyok en is, meg a kor is stimmel. Magyarorszag is csak egy allomas volt szamomra, Ausztriaban születtem. Eltem több orszagban es keves hely van Europaban, ahol nem voltam meg (mashol is jartam, de az erös tulzas lenne, hogy körbeutaztam a vilagot). Barataim azt szoktak mondani, hogy "kalandozo" vagy "csak akasztott ember nem volt meg"...


Ennek ellenere voltak több eves parkapcsolataim, a jelenleginek is par nap mulva ünnepeljük a 3 eves evfordulot baratnömmel, aki egy magyar lany.


Kerdesedre valaszolva: Nem foghatod meg. Vagy vele mesz vagy elengeded. Bennem van egy fajta kalandvagy, hiv az ismeretlen a messziseg az uj kihivasok. Ezt egy ideig el lehet fojtani, de annal erösebben tör elö egy varatlan pillanatban. Varom en is azt a pillanatot, amikor ez elmulik es valahol megtalalom azt a helyet, ahol letelepednek, gyermekeket felnevelnek kis kertes haz stb... En pl. csak azert vettem Magyarorszagon kis hazikot, mert egy ideig ugy ereztem, hogy eljött ez a pillanat, de aztan ujra mennem kellett es mar csak nehany hetveget, üdülest töltök ott. Az akkori baratnöm is meg akart fogni, de barmennyire is szerettem, naprol napra boldogtalanabb voltam, ami termeszetesen parkapcsolatunkra is kihatott, mig elerkezett az elkerülhetetlen. Ö mar nem akart követni en nem birtam maradni... ez mind a mai napig faj es meg hianyzik is neha, annak ellenere, hogy boldog parkapcsolatban vagyok, de nem cselekedhettem a termeszetem ellenere.


Nem tudom, hogy egyaltalan segitett e ez a valasz vagy sem, ahogyan azt sem tudom, hogy egyaltalan hasonlo belsö keztetes el e a kiszemelt "vandorloban" de sajat tapasztalataim alapjan azt tudom mondani, hogy ha vele szeretnel lenni, neked is kalandozova kell valnod!

2014. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!