Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor megkérdezte, azt mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor megkérdezte, azt mondtam neki, hogy vele nem tudnám elképzelni a komoly kapcsolatot. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Röviden arról van szó,h szép lassan túlságosan is megkedveltem az egyik barátomat,össze akarok vele jönni. A testi vonzalom részéről is meg van,mert bepróbálkozott nálam,de én visszautasítottam. Aztán pár nappal később bevallottam neki,h én már többet érzek barátságnál. Erre csak annyit mondott,h ő csak egy szép estét szeretett volna velem,amire számítottam is,mivel ő az a fajta,aki a kalandoknak él,már rég nem volt kapcsolata. De aztán eltelt egy kis idő,és most úgy érzem,benne is elindult valami irántam. Egyre többet keressük egymást,többet vagyunk együtt,őszintébben el tudunk beszélgetni,nyitottabbak vagyunk egymással. Egy őszinte beszélgetés alkalmával megkérdezte,h én hosszú távra képzelném-e el vele a dolgot,mire én azt feleltem,h vele nem tudnék járni,mert nem akartam ismét felfedni az érzéseimet,mikor ő nem érez semmit... De azóta egyre inkább úgy érzem,h ő is kezd belém szeretni. Viszont ezek után nem hiszem,h elmondaná,ha így is lenne. Hogy hozzam helyre a helyzetet?

20/L


2014. jan. 2. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Csakis egyértelmű őszinteséggel!

Ebben a történetben ő elég világos volt, te vagy aki mismásol állandóan.

Ő korrekten, nyilt lapokkal játszik, te meg kicsit játszol vele.

Szóval ideje lenne neked is korrekten nyilt lapokkal csinálni.

2014. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond meg neki, hogy mi van. Mert nem jó, ha te hozod meg a kezdeni döntést. Erősebbé teszi a részéről, ha neki kell ezt megtenni. Szerintem legyenek olyan személyes helyzetek, ahol lehet valami. Ahol egymásra nézhettek úgy, hogy az elindítson valamit. Vagy amikor fogy egy kis alkohol :D
2014. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért játszik nyílt lapokkal? Nekem pont hogy Ő nem egyértelmű. Ha többet akarna kavarásnál,akkor miért nem mondja,vagy mondta? Én már egyszer vallottam neki,nem akarom,h megint kikosarazzon.
2014. jan. 2. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
őszintén mondd el, hogy mit érzel és mit gondolsz!
2014. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MErt vonzódik hozzád, de meg is mondta, hogy egy remek estét akart.

Te agyalgatsz itt ",és most úgy érzem,benne is elindult valami irántam". Vagy nem!

Megkérdezte h. mit akarsz, te közölted (behazudtad pontosabban) h. vele nem. (pedig most mégis)

Egyelőre te deritesz nem kicsit!

2014. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző: azzal, hogy megkérdezi, hogy mit akar azzal ő nem közli, hogy ő mit akar.


nekem az, ha egy lány közli, hogy mi van soha nem jött be. azzal valahogy elrontja a dolgot. még mielőtt én eljutnék oda, hogy megerősödne bennem eléggé a vágy hop már ott is van a főfogás. volt hogy így összejöttem valakivel mert ő mondta és emiatt valahogy belesodródtam, de nem lett belőle részemről szerelem.

2014. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!