Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnézhető egy ilyen komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető egy ilyen komoly múlt egy férfinél?

Figyelt kérdés

Karácsonyi bulin ismerkedtem meg egy pasival.Elmondta,hogy idegenlégiós aztán zsoldos volt.

Olyan történeteket mesélt,hogy egész ijesztő volt hallgatni és figyelni ahogy elmondja.

Igazat mondott mert utána néztem és igazat mondott.

Jó pasi,kicsit komor és magának való ami így bejön.De ez így hogy miket csinált és élt át nagyon nem tetszik :/


2013. dec. 31. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor egy igazi gyilkológéppel kerültél össze!
2013. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, de neked nem lenne jó. De hát úgysem fogod elhinni, ki akarod próbálni.... De aztán majd mert váltani, ha kell.
2013. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ha filmet csinálnak belőle és valami jó rendező vállalja...
2013. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Akkor keress egy 60 kilós díszpáwát. Az kell nektek.
2013. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azta...Hát szerintem attól is függ,hogy most milyen. Ha durva/erőszakos, akkor inkább hagyd, de ha normális, akkor szerintem nincs nagy baj
2013. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy normális? Amikor...

Na mind1, de hogy lehet ilyet mondani....

2013. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem erőszakos csak ha támadják.
2013. dec. 31. 14:22
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

kedvesem, sok ilyen ismerősöm van, meg olyan aki nyaralni volt tizenévekig.

ha normális harmónikus kapcsolatra vágysz, addig hagyd el, míg sok közöd nincs hozzá, mert utána ha vele vagy, számára az azt jelenti, hogy az övé vagy, a tulajdona vagy.

nem egy ilyet láttam, h veszekedés alkalmával az ember beindította sthillt, és a halószobában szétaprította hálószoba szekrényt, majd a haverjainak mutogatta, hogy ez történt.

ez kell neked???

2013. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

az ilyenek álmukban sikoltoznak vagy ütnek, ölnek. poszt traumatikus szindróma. elborul az agya véged


többszörös gyilkost akarsz aki pénzért ölt? akkor ő kell neked

2013. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jah és ha hajnalban jön a telefon, hogy 5 perc és ott vagyunk , menni kell melózni, mert a főnök szólt, akkor ő megy, és nem az fogja érdekelni, hogy te épp alszol mellette vagy sírsz miatta.

sőt legkevésbé fogja az érdekelni, hogy te mit csinálsz.

2013. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!