Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelem, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem, vagy inkább rajongás. Mit tehetnék hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

A srác most fog ballagni, nem tudok róla sok mindent (szinte semmit). Izmos(ez talán azért fontos, mert megnyugtat, hogy ő elbírna), mások szerint nem valami jóképű, és azt mondják bunkó. Furcsa egy személyiség az ismerősei szerint.

Szóval tényleg nem sokat tudok róla, de oda vagyok érte, és ez valamikor tetszik, de mikor látom "rosszul" érzem magam.



2014. jan. 2. 16:47
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen.Én voltam az új gyerek és pont egy ehez hasonló fiú tetszettmeg.A lényeget levonva megbántam hogy megtetszett.
2014. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ha még valaki tud valami okosat vagy esetleg példát, akkor szívesen fogadom :)
2014. jan. 5. 00:07
 3/4 A kérdező kommentje:
*tapasztalatot
2014. jan. 5. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, én rengeteget voltam már úgy igazán szerelmes, és az igazat megvallva, senki nem értette miért pont ő. de a szerelmet sosem szabad megbánni!
2014. jún. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!