Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek, mik lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, mik lehetnek a jó témák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. netről megismertem egy srácot, régebben sokat találkoztam netről de semmi komoly nem lett.. a fiúkkal mindig olyan fura lesz a stílusom és tudom magamról de nem tudok ezen változatni próbálok úgy viselkedni nevetni h "bejöjjön".. eddig egy talin tetszett egy srác igazán, de ő nem keresett utána picit félek hogy megint ez lesz..mert akk megint rossz kedvem lesz hogy nem vagyok jó csaj vagy baj van velem..

A sráccal kb pár napja ismerjük egymást közös ismerős alapján, és azért döntöttük hogy most találkozzunk, nehogy félre ismerjük egymást..

mik lehetnek jó témák? Mert kb a sablonosságot mindenkivel lejátszottam, de nem tudok olyan baráti és laza lenni egy 'idegennel' mintha ezer éve ismerném, és lehet h amiért nem vagyok annyira laza, nem leszek szimpatikus . :S


17L


2014. jan. 2. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem is kell olyannak lenni, mintha ezer éve ismernétek egymást. Mesélj magadról és érdeklődve hallgasd ha ő mesél magáról. Csak magadat add. Legyél érdeklődő, ennyi elég is.
2014. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy legyél olyan, amilyen valójában vagy. Ne is akard megjátszani magad, úgy is kiderülne. Egyébként van, aki értékeli azt is, ha esetleg nem vagy túl laza. Régebben én is hasonló voltam, persze azért, mert nulla tapasztalattal a fiúk terén nem tudtam nyitott és laza lenni. Régebben még csak fiúhaverjaim sem nagyon voltak. De beletanultam. Volt egy srác, ő például nagyon aranyosnak tartotta, hogyha bókolt zavarba jöttem, elpirultam, hogy nem volt az elején nagyon laza és fesztelen.


Tényleg ne akard másnak mutatni magad, mint ami vagy, mert akkor feszélyezetté válsz és ez hamar lerí rólad.

2014. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!