Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek ki belőle? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki belőle? Fontos!

Figyelt kérdés

A tanár tavaly átültetett minket és mellém ültette Őt. Idén is elvárta azt, hogy úgy üljünk, mint tavaly és a további évekbe is elvárja. Persze beleszerettem, majd jött a nyár és úgy tűnt, mintha kiszerettem volna belőle. De az érzések visszajöttek és szerintem Ő ezt tudja. Ebben csak az a baj, hogy tudom, hogy azért jött össze akármilyen lányokkal, hogy kihasználja őket és a dug*s végett, majd az összeset megalázta, megbántotta. Mára ezek a lányok nagy része egy idegroncs. Ezt szeretném elkerülni, de már a nevét kimondják és alig bírom türtőztetni magamat, hogy továbbra is semleges legyen az arcom. Éjszaka vele álmodok, minden csepp szabadidőmben elképzelem vele a jövőt, sőt még fizikán is, meg kutyázás, lovazás közben is, amikor meg bemegyek és leülök mellé, nem tudok koncentrálni, szóval szerelmes vagyok. Ráadásul a matek tanárom megbízott avval, hogy hetente tartsak neki(mármint a szerelmemnek) egy órát, mert hármasai vannak.

Az idő nem bír segíteni, pasival meg nem bírom elfeledtetni, mert nem engedi a lelkiismeretem. Mit tegyek?

Csak normális válaszokat! 16/L


2013. okt. 25. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
huuu hát itt dugni kell b+
2013. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát enis most keveredtem ki valmi iesmi helyzetbol kb ugyanilyen erzesekkel es hát hidd elo az idő eelőbb utóbb megoldja,bár talán igy kicsit több idő lesz ha egy osztalyba jartok csak probalj ne ragondoni! asszem ez az a helyzet amikor azt mondod hogy:SZERETEM ,DE NEM AKAROM SZERETNI! igazam van?
2013. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és egy bunkó, paraszt, tuskó, emberekre azt mondja, hogy ez!("Jaj, de jó lenne lehagyni ezt! - gúnnyal mondja, direkt sérteget. Számomra az a legnagyobb sétrtés, hogy "ez".). Mégis beleszerettem, nem tudom mi tévő legyek. Egy osztályba járunk meg egy ideig fogunk is. Mi a manót kezdjek az érzéseimmel?
2013. okt. 25. 14:05
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, de nem könnyű így tenni. Már próbáltam, csak még jobban beleszerettem. Attól félek, hogy egy buliban valahogy meggyőz. De mégsem. Nem engedem neki. Nagyon nehéz.


Neked meg örülök, hogy sikerült kimásznod a futóhomokból:) Megőrjít minket a szerelem

2013. okt. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!