Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleestem egyik évfolyamtársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egyik évfolyamtársamba, hogy felejtsem el minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Szokáshoz híven én viszont nem jövök be neki, és angolokon ahol együtt vagyunk pont előttem ül, mi a teendő?:D

2014. jan. 2. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
megismersz engem :)
2014. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

őőő

hát ha te mondod:D

2014. jan. 2. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Kutyaharapást szőrivel...


Keress mást, akitől elfelejted majd őt! Ahogy látod, van jelentkező is (és arra sem kíváncsi, milyen nemű vagy :)

2014. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
... Próbálj megismerni valaki mást, és kérd meg a tanárt, hogy ültessen el:DD
2014. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehez lesz,foleg ha tenyleg szereted es nem csak az a tetszik dolog van.Lány vagy?
2014. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha lány lennék akkor most tudom hogy kapnék 10 üzenetet, de fiú vagyok xd
2014. jan. 2. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez szar ügy, de tényleg. :D Valamivel foglald le magad, hogy ne gondolj rá. Vagy várj: egyszer elmúlik az érzés... csak ez sajnos sok idő.

Honnét tudod, hogy nem jössz be neki? Már kezdeményeztél nála, ő mondta, hallottad, vagy már foglalt?

2014. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ő mondta :D nagyon-nagyon kérdezte már hogy ki jön be nekem aztán gondoltam jó ötlet elmondani
2014. jan. 2. 22:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem én írtam ki a kérdést? :)
2014. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!