Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a 18 éves lányotok randizni akarna egy néhány idősebb egyetemista fiúval, aki fekete bőrű?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 00:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem örülnék, ugyanis hiába az intelligencia ha az adott népcsoportnak ahonnan jött megvannak a maga szokásai, hogy bánnak a nővel. Amíg megy az udvarlás addig rendes kedves a csillagokat lehozza, de amint megszerzi a nőt akkor az ő tulajdona lesz és igencsak úgy is viselkedik és ezt a korlátozást nem fehér nőknek találták ki így pokol lesz az élete. De semmiből nem tanultok sajnos...
2014. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de engem zavarna. A leendo gyerekek miatt, akiket nem fogadnanak be se itt, se ott. Majd talan nehanyszaz ev mulva egy eloiteletmentes vilagban, de addig sajnos nem keves hatrany lenne ebbol szamukra.
2014. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

csak ne arab legyen...

én nem vagyok rasszista, de ismerősöm mondta, hogy a barátnője összeházasodott egy arabbal, és kiköltöztek a csávó szülőhazájába, ott meg nagyon csúnyán bánnak vele. nem mehet ki a házból, folyton bántják, nem érvényesülhet az akarata, fenyegetik... a férje is és annak az anyja is...

de amúgy a 18 éves már szinte azt csinálhat amit akar

2014. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha "nehany" egyetemista fiuval akarna egyszerre randizni, annak nagyon nem orulnek, es ez borszintol fuggetlen...
2015. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!