Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fősulis, egyetemista lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fősulis, egyetemista lányok! Összejönnétek valakivel a suliból, aki nálatok jóval idősebb?

Figyelt kérdés
Felsőoktatásban ugye mindenféle korosztály megfordul. Mondjuk, hogy valaki kb. 10 évvel idősebb nálad, de ugyanúgy tanul, hozzád hasonló életmódot folytat. Ha egyébként megvan az összhang, akkor összejönnél vele, vagy a korkülönbség és/vagy az a tény, hogy nem a hozzá hasonló korúakkal azonos módon él, eleve kizáró ok?
2013. aug. 31. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen, a párom 8 évvel idősebb nálam. :)
2013. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

én nem

10 év nekem már sok

nincs apakomplexusom

egy 10 évvel idősebb férfi általában sokkal komolyabb, nem az én társaságom, nincsenek nagyon közös témáink sem szerintem

nem nagyon élvezném vele a beszélgetéseket se, a humorvilágunk is biztos másmilyen

nálam max. 4-5 év korkülönbség elfogadható még, de az már nagyon maximum

2013. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2-es válaszolóval. Nekem tök mindegy, hogy ő is ugyanúgy tanul még, attólmég 10 évvel idősebb, nem vagyunk egy korosztály.
2013. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a 1o év még belefér:D
2013. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Off: Már megint az apakomplexussal jönnek...tudjátok egyáltalán hogy azt mekkora korkül-re használják??? Ez elég bonyolult, pszichológiai fogalom ahhoz, hogy így dobálózzanak vele...javaslom a guglit.


On: Ha szingli lennék, és tényleg meglenne az összhang és egy hullámhosszon lennénk, miért is ne?! Én most harmad éves fősulis vagyok, de nem nagyon találkoztam ennyivel idősebb diákkal. Max a levelezősök közt lehetnek, de velük ugyebár nem találkozunk (hétvégente jönnek).

Ja és a párom és köztem 9 év van...;)

2013. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem apakomplexus:D az valahol 20-25évnél kezdődik!
2013. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem apakomplexus. Egy 8-10 évesnek nem szokott gyereke lenni. Akkor lenne az, ha pl. negyvenes ürgével jössz össze. Itt mindketten harminc alatt vagytok, csak a lány a húszas évei elején, a fiú meg a végén.
2013. aug. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!