Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges féltékenység! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység! Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Pár éve megismerkedtem egy sráccal. Többet szeretett volna tőlem, de nekem barátom lett, majd neki is barátnője, végül megállapodtunk abban, hogy megmaradunk egymásnak, mint jó barátok. Sosem történt köztünk semmi, és biztosra veszem, ha rajtam múlik nem is fog. A barátnőjétől azonban egyfolytában fenyegető e-maileket és sms-eket kapok, kitörli a srác telójából a számom, letöröl az msn-jéről stb. Ezek még nem is zavarnak annyira, úgy gondolom vagyok olyan érett, hogy nem süllyedek le a szintjére, amikor trágár szavakkal illet, és meggyanúsít, illetve fenyeget, csak nyugodtan válaszolok vagy néha már azt sem... Időnként elborul az agya, és próbál bekavarni a barátaim, illetve a párom, és köztem. Ez eleinte igen nagy problémákat jelentett, azóta már megtanultam kezelni, még is sokszor úgy érzem nem éri meg az egész. Miért éljek folyamatos magyarázkodásban? Folyamatos "félelemben" amiatt hogy holnap milyen sztorival áll elő valamelyik barátom...? Ha elmondom ennek a srácnak, hogy elegem van a barátnőjéből, feladom, nem éri meg tartani a kapcsolatot, egyszerűen már nem bírom idegileg a sok magyarázkodást, kikészülök tőle. Ilyenkor a srác mindig megnyugtat, és nekem ad igazat, beszél vele, aztán megint jön a lila köd a csajnál, megint kezdődik minden előröl. Mit tegyek? Hagyjam az egészet a francba? Felejtsem el ezt a barátságot? Avagy küzdjek tovább? Van valakinek hasonló élménye? 20/L
2009. nov. 29. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A csaj próbálja kisajátítani magának a srácot, hogy csak az övé legyen. A féltékenyslgét okozhatja az is, hogy érzi: nincs a helyzet magaslatán a sráccal, gyenge lábakon áll a kapcsolatuk.


Mondjuk furcsa, hogy ez a te barátod kitart egy ilyen beteges csaj mellett...

2009. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondja, mert nincsen jobb... és mert a féltékenységet leszámítva minden teljesen jó vele. Nem is szeretnék, soha nem is akartam közéjük állni, nem hiszem hogy valaha is okot adtam volna arra, hogy ezt kapjam. Most pont egy olyan mélypontomon vagyok, amikor úgy érzem fölösleges erőltetni ezt a barátságot, ugyanakkor a lelkem mélyén tudom, hogy nagyon hiányozna. Fogalmam sincs mit tegyek!
2009. nov. 29. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!