Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljek együtt a leszbiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki vok cső kérdése:

Hogyan éljek együtt a leszbikusságommal?

Figyelt kérdés
Apának nem rég elmondtam hogy a lányokat is szeretem ...ideges lett rám és azt mondta ezt ki kell nőnőm meg ilyesmi és most is ezt kérdezi tőlem hogy mi a helyzet a lànyokkal? A másik meg nagyon szeretnék egy barátnőt sosem találok mert nem tudom hogy ki bi-leszbikus?

2014. jan. 3. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Hát ugy élj vele ahogy a többi. :D
2014. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Gyere össze velem.
2014. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2014. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2014. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ásd el magad..
2014. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Tökmindegy, hogy hány éves vagy, ha van rá hajlamod, akkor ezen nincs mit kinőni. Semmi baj nincs vele, vagyis de, van, de addig nem ítél el senki, amíg nem fogsz gyerekeknek "példát" mutatni felvonulásokon. Addig meg amíg a négy fal között vagy azzal a személlyel akit szeretsz, addig nincs baj. Egy igazi szülő, legyen az apa, anya, vagy akár a barátok nem fognak elítélni.
2014. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem mindegy mert ha 14-15 éves és még se fiúval se nővel nem volt akkor még változhatnak a dolgok, sőt még éretlen is akkor. akkor az apa részéről érthető.


Ha már 18 felett van és érett is 18 éves létére, és valóban a lányokhoz vonzódik és esetleg történt is már valami akkor érthető.

2014. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos, igaz. De azért ha erősen vonzódik 14 évesen egy lányhoz, akkor az már nem hiszem, hogy véletlen lenne, vagy azért mert tapasztalatlan. Annyi idősen el tudják dönteni, hogy kihez vonzódnak, még ha nem is volt még senkivel sem azelőtt.
2014. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok :)
2014. jan. 3. 19:49
 10/14 anonim válasza:
100%

Hahi.

Gondolom, milyen nehéz lehet most neked! ^^"

Beszélj erről a barátaiddal, vagy olyan emberekkel akikben megbízol, rájuk biztos támaszkodhatsz. Tuti van olyan ismerősöd, akire számíthatsz ilyen téren, ők biztos jobban ismernek és tudnak tanácsot adni.

Apukádra ne is figyelj, természetes, hogy ideges lett, előbb-utóbb szerintem biztos, hogy elfogadja a másságodat! Csak nekik is nagy csapás ez. :<

Vannak direkt melegek számára fenntartott szórakozóhelyek, oda nyugodtan elnézhetsz. + ha megismersz meleg/bi embereket, akkor előbb-utóbb be is kerülsz egy társaságba ahol természetes a másság. :)

Sok sikert! :)

2014. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!