Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok pasit szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, milyen szép vagyok, meg kedves,aranyos vicces, csupa jó. Persze vannak rossz tulajdonságaim,de ezeket csak azok tudják akik jól ismernek. Az nem érdekel hogy ki az aki nem fogadja el, vannak akik elfogadják.

Nem értik mások hogy (mindjárt 16 leszek) és egy darab kapcsolatom volt, ami 1 hétig tartott...nem kell részleteznem. Igaz vannak akiknek tetszem, de ők nekem nem, és a ritka hogy olyan fiút találjak,aki bejön, és tetszem neki, de akkor meg más baj lép fel, amiért nem jöhetek össze vele.Pl másik személy.

Csak én vagyok ilyen válogatós? Vagy ha én látok egy srácot aki tetszik, nagyobb az esély hogy összejövök vele ha én megyek oda hozzá, mintha megvárnám hogy jöjjön akinek tetszem?(és az persze olyan legyen aki nekem is bejön)


2014. jan. 3. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet azzal, hogy válogatós vagy.
2014. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy magad is leírtad, mert túlságoson is válogatós vagy.
2014. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet azzal, hogy válogatós vagy.
2014. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. még komolyabb kapcsolathoz fiatal vagy

2. ha neked bejön 1 pasi akkor jeleket kell adnod, de az se baj ha odamész hozzá

3. talán 1 kicsit válogatós vagy. nem minden a külső

2014. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát,igaz...akkor még erre írjatok valamit:

ha akad egy srác mondjuk a buszon, elkezdünk szemezni aztán kiderül hogy egy suliba járunk stb, beszélünk, és nekem már nem tetszik akkor mi van? mással is volt már ilyen? nekem sorozatban...az egyhetes kapcsolatom is azért ért véget mert mire összejöttem vele már nem voltam szerelmes, pedig előtte hónapokig csak rá gondoltam...:C

2014. jan. 3. 20:22
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, én szoktam jeleket adni, már olvastam olyat hogy oda is mehetek persze, meg el is hívhatom randizni, de jobb szeretem azt ha legalább 99 %-ban biztos vagyok abban hogy tetszem a srácnak, addig én csak kis jeleket küldök.
2014. jan. 3. 20:24
 7/8 anonim válasza:

Szerintem azért múlik el ilyen gyorsan a "fellángolás", mert mikor még nem jöttetek össze azon gondolkodtál, hogy milyen jó lenne, ha ott lenne és miket csinálnátok, de amit kaptál az kevesebb volt :/

17/F

2014. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Velem is ugyanez volt az előző lánnyal...

(előző kommentelő)

2014. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!